Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    14

    Subclass skilly, certifikace

    Rogue Ability - Critical Chance a Warrior Ability - Counter Haste jdou nahodit pouze při melee útočení, to znamená že jsou nepoužitelné pro Archery. Nejsem si jist zda je to správně, dle frapsu z roku 2010 z offiko serveru Cadmus se tyto skilly nahazovali i Lukarum (https://www.youtube.com/watch?v=j549G5SdE5Y)

    Dále Rogue Ability - Critical Chance má přidávat 30% crit. rate při nahozeném buffu, podle mých výpočtů přidává mnohem méně v závyslosti na zbrani kterou postava drží a ne v %. Holé ruce 15 crit. rate, jednoruční meč 25 crit. rate, luk 45 crit. rate
    Při tomhle nastavení by se vždy vyplatilo pasivní Master Ability - Focus, které přidává správně 30 crit. rate do základu nastálo

  2. #2
    Quote Originally Posted by Flycob View Post
    Rogue Ability - Critical Chance a Warrior Ability - Counter Haste jdou nahodit pouze při melee útočení, to znamená že jsou nepoužitelné pro Archery. Nejsem si jist zda je to správně, dle frapsu z roku 2010 z offiko serveru Cadmus se tyto skilly nahazovali i Lukarum (https://www.youtube.com/watch?v=j549G5SdE5Y)

    Dále Rogue Ability - Critical Chance má přidávat 30% crit. rate při nahozeném buffu, podle mých výpočtů přidává mnohem méně v závyslosti na zbrani kterou postava drží a ne v %. Holé ruce 15 crit. rate, jednoruční meč 25 crit. rate, luk 45 crit. rate
    Při tomhle nastavení by se vždy vyplatilo pasivní Master Ability - Focus, které přidává správně 30 crit. rate do základu nastálo
    Ide nahodit aj archerom, akurat musis davat dmg aspon 100 aby bola sanca aby sa to zaplo, teraz som to skusil a funguje to.

    Rogue Ability - Critical Chance - pridava 32% ale zo zakladu. Tzn z toho co mas ked si nasadis zbran bez dalsich bonusov ako naprikald SA. Koli tomuto sa vzdy brala radsej pasivka na crit rate ako tento trigger.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    14
    Oba skilly, jak haste tak focus se mi nahodí i když boxuju do NPC za 1 dmg. Lukem sice jdou nahodit, ale jen na melee vzdálenost, Counter Haste to má dokonce v popisku. Právě střílím v Giranu už 15 minut do NPC na maximalni range a ani jeden skill se mi neaktivoval, pouze pokud jsem těsně vedle cíle v melee vzdálenosti

  4. #4
    Quote Originally Posted by Flycob View Post
    Oba skilly, jak haste tak focus se mi nahodí i když boxuju do NPC za 1 dmg. Lukem sice jdou nahodit, ale jen na melee vzdálenost, Counter Haste to má dokonce v popisku. Právě střílím v Giranu už 15 minut do NPC na maximalni range a ani jeden skill se mi neaktivoval, pouze pokud jsem těsně vedle cíle v melee vzdálenosti
    jj mas pravdu, stal som vedla charu ked som to skusal s lukom a vtedy to vyhodnoti ako close range. Ked som sa na to pozrel blizsie tak skutocne zo vzdialenosti to s lukom neaktivujes. A tak pise aj popiska skillu.

    EDIT: Ked si pozries to video co si postol a spomalis a sledujes na ake targety ten archer utoci, tak tam sa mu ten trigger tiez zapne vzdy len ked utoci niekde okolo ~150 range.
    Last edited by Teclis; 21-08-2019 at 23:22.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    14
    Ano, teď jsem zkoušel různé vzdálenosti od cíle a skill se nahodí i na větší vzdálenost než melee ale ne o moc větší. Nejspíš to tak tedy bude správně, díky za pomoc

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top