Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9

    Zealot a drop z RB

    Zealot nefunguje tak ako ma, mal by pridavat 100% crit dmg ked si dam blunt a pridava to mozno tak 50% crit dmg, odskusane s bufmi a aj bez bufov.
    Dalsia vec je drop z rb, myslim ze ta sanca je pekne na *****, z vacsiny rb co som zabil mi padlo vzdy tak 1 vec aj to boli keye alebo itemy na klan skill. Mam len ja taku smolu na drop alebo je nieco zle?

  2. #2
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Když jsme testovali RB a kamu, tak nám taky nic kloudného nepadlo, ale na HB NM tělo.

  3. #3
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    37
    Zabíjel jsi to rb v ideálním lvl range (aby bylo bílý, ne zelený nebo modrý)?
    Není ten zealot jako u frenzy, tzn největší bonus když máš pod 30% hp?

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9
    Od rozdielu 7lvl az po 0 sa drop z rbciek moc nelisil, podla mna ten drop nieje dobre nastaveny.
    Zealot tak nikdy nefungoval ze musis mat pod 30% hp aby si mal plny bonus a ani to nefunguje.

  5. #5
    Quote Originally Posted by Figovnik View Post
    Od rozdielu 7lvl az po 0 sa drop z rbciek moc nelisil, podla mna ten drop nieje dobre nastaveny.
    Zealot tak nikdy nefungoval ze musis mat pod 30% hp aby si mal plny bonus a ani to nefunguje.
    Zealot som skusal s vypnutym random damagom bez buffov. Predpokladam ze si sa preratal pri stackovani buffov co pridavaju crit. dmg, pretoze mne to sedi.
    nastavenie zealotu (lvl 3):
    effect={{p_resist_abnormal_by_category;slot_debuff ;-80;per};{p_hit;{sword;blunt;pole;dualfist};6;diff} ;{p_speed;{all};30;diff};{p_attack_speed_by_weapon ;{sword;blunt;pole;dualfist};30;per};{p_critical_r ate;{sword;pole};10;diff};{p_critical_damage;{blun t;dualfist};100;per};{p_magic_mp_cost;0;-50;per};{p_resist_dispel_by_category;slot_buff;-40;per};{p_heal_effect;{all};-50;per}}

    Co sa dropu tyka mozes robit zavery az ak mas dostatocne velku statisticku vzorku. Ak chces kludne s tebou niekedy na bete zabijem 100x to iste RB a podla vysledku uvidime.
    Ratovanie u RB funguje podobne ako u normalnych mobov, takze ak by to bolo zle, tak je zle vsetko.
    Last edited by Teclis; 21-08-2019 at 14:47.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    9
    Mne to vobec nesedi pretoze som to skusal aj bez bufov a ked dam so swordom +9 crit dmg 2700+/- a s bluntom +11 3900+/- tak to asi nebude 100% crit dmg.
    Bolo by dobre keby sa dal respawn rb na 10 minut aby sa mohol ten drop otestovat lepsie, cakat 12 hodin na spawn je dlho.

  7. #7
    sance na ten fulldrop z RBcek je kolik? 1%?
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  8. #8
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    GM ti může naspawnit RB kolik chce a může to i před tebou zabíjet a ty to budeš počítat.

  9. #9
    Quote Originally Posted by Figovnik View Post
    Mne to vobec nesedi pretoze som to skusal aj bez bufov a ked dam so swordom +9 crit dmg 2700+/- a s bluntom +11 3900+/- tak to asi nebude 100% crit dmg.
    Bolo by dobre keby sa dal respawn rb na 10 minut aby sa mohol ten drop otestovat lepsie, cakat 12 hodin na spawn je dlho.
    Sword a blunt maju iny rozptyl dmg. Sword ma 10% a blunt ma 20%, preto sa ti to moze nezdat.

    Co sa RB tyka, moja ponuka stoji. Zajtra po praci som ochotny si tie RB aj ten dmg s tebou prejst, aby si videl ze je to ok. piatok-nedela som mimo. Ak chces napis mi na discord a dohodneme sa.

  10. #10
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    GM ti může naspawnit RB kolik chce a může to i před tebou zabíjet a ty to budeš počítat.
    snad vis jak fuguje l2 korea random. zabijes 100 RB a padne 5 fulldropu. pak zabijes 5 dalsich a padne ti z kazdyho neco
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top