Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1

    Passive nahadzovačky ako buff [CZE]

    Momentálne všetky passive skilly ktoré sa nahadzujú ako napr. certifikačky alebo protections a podobne sa rátajú ako normálny buff. To znamená že pri full buffe môžu kľudne vyklikávať potrebné buffy. Preto by som bol rád keby sa to rátalo ako toogle skilly a nezaberali buff sloty. Keď tak sa k tomu vyjadrite viacerí, dikes
    Last edited by lebake; 20-08-2019 at 23:57.

  2. #2
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Souhlas.

  3. #3
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Taky bych byl pro pokud je to mozne

  4. #4
    To zní celkem rozumně.

  5. #5
    Skilly o ktorych hovorite, dostali na H5 samostatnu listu na buffy. Su to tzv. "activation skills", nikdy sa neratali medzi "toggle" skilly.

    Moj osobny nazor je, ze tak ako na ILku je len 1 lista na buffy aj na songy/dancy, tak na GE sa rataju "activation skills" medzi normalne buffy. Od toho sa odvija aj strategia, ake buffy si dam, aby som sa vosiel do celkoveho limitu a musim si na tieto skilly nechat rezervu aby sa mi buffy nevytlacili. Odhliadnuc od toho co by bolo mozne a co nie, mi toto pride ako obrovsky zasah do mechaniky tohto chroniclu.
    Last edited by Teclis; 21-08-2019 at 10:23.

  6. #6
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    37
    nechal bych to retail, ať si člověk vybírá buffy

  7. #7
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Skilly o ktorych hovorite, dostali na H5 samostatnu listu na buffy. Su to tzv. "activation skills", nikdy sa neratali medzi "toggle" skilly.

    Moj osobny nazor je, ze tak ako na ILku je len 1 lista na buffy aj na songy/dancy, tak na GE sa rataju "activation skills" medzi normane buffy. Od toho sa odvija aj strategia, ake buffy si dam, aby som sa vosiel do celkoveho limitu a musim si na tieto skilly nechat rezervu aby sa mi buffy nevytlacili. Odhliadnuc od toho co by bolo mozne a co nie, mi toto pride ako obrovsky zasah do mechaniky tohto chroniclu.
    Cekal jsem tuhle odpoved takze na GE se asi nevybiraj 3 nahazovaci buffy ze subek?

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Souhlasím s ponecháním retail nastavení.

  9. #9
    Quote Originally Posted by sa2sa View Post
    Cekal jsem tuhle odpoved takze na GE se asi nevybiraj 3 nahazovaci buffy ze subek?
    ne
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  10. #10
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Takze jake 75. Certifikace si vybirat na tanka?

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top