Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    3

    crash pri enchante


  2. #2
    Nezober to zle, ale mas totalne anti L2 konfiguraciu PC. AMD + Radeon + L2 = problem.

    Netvrdim ze ten crash je sposobeny tym, ale budes mat pravdepodobne ovela viac problemov s l2 oproti tym co pouzivaju Intel + Nvidiu.

  3. #3
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Nezober to zle, ale mas totalne anti L2 konfiguraciu PC. AMD + Radeon + L2 = problem.

    Netvrdim ze ten crash je sposobeny tym, ale budes mat pravdepodobne ovela viac problemov s l2 oproti tym co pouzivaju Intel + Nvidiu.
    to uz je problem NCsoftu a nie moj ze to vsetko optimalizuju na Nvidiu/intel

  4. #4
    Hele já hraju celej život na ATI/AMD a u L2 jsem s tím neměl nikdy problém Takže spíš bych hodil čistej reinstal


    Vlastně jediný problém mám teď akorát s tou gammou, ale na IL to loni ještě šlapalo, takže kdo ví jestli to dělá update win10 nebo amd drivery.

  5. #5
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Hele já hraju celej život na ATI/AMD a u L2 jsem s tím neměl nikdy problém Takže spíš bych hodil čistej reinstal


    Vlastně jediný problém mám teď akorát s tou gammou, ale na IL to loni ještě šlapalo, takže kdo ví jestli to dělá update win10 nebo amd drivery.
    z gamou mam tak isto problem ale neni to az tak hrozne pokial to neminimalizujem


  6. #6
    Já jsem právě zvyklej hrát bez toho gamma fixu - tzn, když pustím hru, tak winy jsou světlé. Ale teď to nedělá mám gammu fix a hra je tmavá na mě .D

  7. #7
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    37
    To fakt? Slyším to poprvé a donedávna jsem hrál jen s AMD.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top