Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    16

    Augument - magická aktívka

    Zdravím, možno je to len mojou nevedomosťou, ale rád by som sa spýtal či je augumentovanie nastavené v poriadku, nakoľko som augumentil celý deň za stovky miliónov adena a keď už sa niečo podarilo, tak to bol plošný skill s power 55. Dá sa tu vôbec dostať aktívny magický skill na single target s vyšším power, nakoľko som hral asi na každom vašom elmore servery a nikdy a nikde to nebol taký problém ako tu. Ďakujem za odpoveď, prípadne, že sa na to pozriete.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    27
    Ja na beta testu dostal huricane 110 power a stone 110 power ze 40 stonů. Je to prostě o štěstí no

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    225
    Těch aktiv/pasiv/chance skillů je přes 150 a ty z nich trefuješ 6. Navíc ještě musís trefit, že ti padne a nebudou to jen staty, takže ta šance je dost malá a může to trvat dost dlouho.

  4. #4
    Deathwing ma pravdu. Dokopy je vyse 20k augmentov. Ano, nie kazdy sa da ziskat z kazdeho life stonu, ale ta sanca ziskat konkretny augment je velmi nizka a je to silno o stasti.

  5. #5
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Deathwing ma pravdu. Dokopy je vyse 20k augmentov. Ano, nie kazdy sa da ziskat z kazdeho life stonu, ale ta sanca ziskat konkretny augment je velmi nizka a je to silno o stasti.
    šance je přesně 0,05 % na konkrétní augument a cca 8% na random aktivní augument.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    16
    Ďakujem za príspevky a objasnenie, proste nebolo šťastie ale aktívka so 110 pover sa tu chytiť dá

  7. #7
    Quote Originally Posted by Phyrex View Post
    šance je přesně 0,05 % na konkrétní augument a cca 8% na random aktivní augument.
    Neviem, odkial mas tieto cisla ale sanca na konkretny augment by mala byt 1/178 (0,56%), tym padom sanca na niektory zo single target attribute nukov by mala byt 6/178 (3,37%). Keby niekto chcel zoznam skillov tak tu: https://pastebin.com/raw/aPmDfV0c, je to zo skillname-e.dat a su tam len max levely skillov s ocislovanymi riadkami.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    225
    Quote Originally Posted by culinko View Post
    Neviem, odkial mas tieto cisla ale sanca na konkretny augment by mala byt 1/178 (0,56%), tym padom sanca na niektory zo single target attribute nukov by mala byt 6/178 (3,37%). Keby niekto chcel zoznam skillov tak tu: https://pastebin.com/raw/aPmDfV0c, je to zo skillname-e.dat a su tam len max levely skillov s ocislovanymi riadkami.
    6/178 by byla jen v případě, že ti na 100% padne nějakej skill, spousta kombinací padá jen na staty. Takže ještě musíš připočítat šanci na to, že to bude skill (což by měl ovlivnit i typ LS - TOP LS dává častějc skilly). Ale pak do toho vstoupí korejskej random a přesný číslo nemá cenu počítat.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top