Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
  1. #11
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Právě naopak, casual hráči nebudou mít po tomhle šanci. Než si založí nějakou partu, tak tam vlítne CP/Clan a budou mít po *****i. Takhle, když to nebude na webu, bude mít casual hráč šanci si RB zabít, když o tom nikdo neví. Jak jsem už psal na pvp máš nádherný event s pvp zónou.
    Já to myslel pro případ, kdy to nebude na webu právě.
    Discord: kubajz#1727

  2. #12
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Pokud to má na webu re-use 20 minut, tak je to zlatá střední cesta. Checker to může vychytat zrovna na spawn a stihnout to sjet nebo si počká, až bude zelená tečka a pak tam zajde. Za mě ANO. A pokud je 20 minut málo, tak dejte 30 a budou obě strany spokojené.

  3. #13
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    115
    Já jsem určitě za zaktivování. Negativa prostě nejsou pokud ten delay bude rozumný a nebude 5 minut. 20, 25, 30 a je to.
    Papa Emeritus II. and his Nameless Ghouls will rule the world some day.

  4. #14
    Já jsem spíš proti. Protože ve finále, tam ty checkry stejně budeš muset mít abys viděl kdo tam je a s čím

  5. #15
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Já jsem spíš proti. Protože ve finále, tam ty checkry stejně budeš muset mít abys viděl kdo tam je a s čím
    Tak samozřejmě, ten kdo to bude chtít zabít bude muset mít checkery. Takže proč jsi proti? V čem tě to omezuje nebo otravuje? Mě to fakt zajímá protože na nic nemůžu přijít. Jak říkáš stejně se budeme srát s ručním logováním a checkováním, aby vůbec byla šance zabít S + bosse.
    Papa Emeritus II. and his Nameless Ghouls will rule the world some day.

  6. #16
    Protože mi to právě přijde už jako moc velká berlička pro hráče.

  7. #17
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    115
    To bych souhlasil, kdyby refresh těch RB byl co 5 minut. Ale když tam dají třeba 20 nebo 30 minut, tak se alespoň občas potkáme u RB
    Papa Emeritus II. and his Nameless Ghouls will rule the world some day.

  8. #18
    To jsem se potkával i bez tabulky

  9. #19
    Jakoze ok, ale to se bavite jen o tech high lvl bosech. Ale vem to i obracene - za mesic, dva si nekdo bude chtit vyexpit nejakej low-lvl char, kouknes na web, zabijes to co neni mrtvy, zadny zmbytecny mrdani...

    Ja proste nechapu, pokud bude dlouhej refres 20/30 minut, tak jak to muze nekomu vadit. Proc nekomu vadi ze bude u RB pvp, vsak to je duvod proc hrajes L2 misto WOWka. Stejne jako drop-spoil, a GMshop, a pvp zony, a vsechny ostatni customy, jsou preci ten duvod proc sem jdem hrat, misto toho, abysme sli nekam na retail-PTS. Tech je vsude fura, ale presto tam nikdo z nas/vas hrat nechce, a vsichni se tesime az pusti namodovane OGcko..

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    300
    Kurva wizard dead, po 15 letech co te znam tohle je prvni rozumny nazor. Tleskam.

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top