Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
  1. #1

    RB Web Spawn [CZE]

    Slysel jsem, ze pry letos neni v planu nasadit web, kde budou online RBcka - na Gracu to bylo aktualizovane po 15ti minutach a bylo to fakt super, nebo teda me se to zda jako jeden s top customu, ktery tu byval, protoze se tam vzdycky seslo spousta lidi a dost casto se tam fightilo, no a proste to bylo super...

    Bez toho si zas musi kazda parta fetovat bambilion čekru a to je pěkná **** že..

    Muzete to pls potvrdit/vyvratit? Ja hlasuju celym svym srdičkem, aby tohle zustalo...

  2. #2
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Poslední 2-3 roky tady nic takového nebylo. Já jsem osobně proti. Budeš tady mít event, kde se u měst spawnuji RB s pvp zónou. To ti to musí vynahradit o čem tady píšeš.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    27
    Já jsem taky proti

  4. #4
    Protoze posledni 2-3 roky tu bylo pochcany ILko..

    Normalni lidi premsli tak, ze:
    1. bud tam bude RB a zabiju ho
    2. budou tam enemaci - zabiju je, zabiju RB
    3. budou tam enemaci - zabijou me, nevadi, byli lepsi, alespon bylo pvp
    4. bude tam mass fight, demence, PKovani - ok, proc ne, to k L2 patri

    Nechapu kdo muze byt proti? Kdo ma poteseni v tom prologovavat 20 chekru? Jen ten, kdo doufa, ze vsechny lepsi party to budou mit u pici a on si to tam sjede potaji sam s 8mi oknama uprostred noci. Toho jste si (doufam) uzili dost na ILku, a tady byste mohli hrat trochu tymove ne?

  5. #5
    Refresh bol na Grace myslim kazdych 20 minut. Na chronicli nezalezi, ta funkcionalita vo vaulte stale je, ale je vypnuta, pretoze bolo viac ludi proti tomu nez za.

  6. #6
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Jen to ulehčuje hlídání RB. Chceš zabít RB, tak si ho pohlídej sám pomocí čekra nebo mainu, to je jedno. Tímhle by odpadla taktika hlídání si RB sám pro sebe a ostatní o tom nevědí.

  7. #7
    CP/clany by měli být schopný si nejdůležitější bosse pohlídat. Alespoň bude větší šance pro casual hráče si sjet nějakého bosse.
    Discord: kubajz#1727

  8. #8
    Jasne ze to ulehcuje hledani RB, vsak o tom to je. Stejne jako spawn WB mezi 19-21 ulehcuje to čekování, a proto je to tam dobrá věc. Všichni uz jsme starý, nikoho nebaví stát 8 hodin u dveří, a stejne tak nikoho nebavi logovat kazdych par minut 20 čekrů..
    Tak dejte refresh 30minut treba + to puste až po první hero periode, at tu nekdo nebreci ze to ovlivnuje sub-RB a je to. Kompromis. Kdo chce at si to checkuje, kdo nechce tak at si pocka pulhodinku na refreš. To je fer, ne?

    Plsinky pls, zvazte to jeste..

    //EDIT: pripadne by to mohla být pro VIP učty, aspon bude nejaka motivace si to platit z dlouhodobyho hlediska
    Last edited by WizarDEAD; 16-08-2019 at 15:03.

  9. #9
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Právě naopak, casual hráči nebudou mít po tomhle šanci. Než si založí nějakou partu, tak tam vlítne CP/Clan a budou mít po *****i. Takhle, když to nebude na webu, bude mít casual hráč šanci si RB zabít, když o tom nikdo neví. Jak jsem už psal na pvp máš nádherný event s pvp zónou.

  10. #10
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Jen to ulehčuje hlídání RB. Chceš zabít RB, tak si ho pohlídej sám pomocí čekra nebo mainu, to je jedno. Tímhle by odpadla taktika hlídání si RB sám pro sebe a ostatní o tom nevědí.
    prave proto. zelenej puntik = pvp u RB. to same je pvp zona u world bossu, taky kustom kterej nemusi byt a je jen proto aby bylo pvp
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top