Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    9

    Esport player shání ultra CP [CZE]

    Zdravím, chtěl bych tímto formou tohoto topicu najít nějakou ultra vymazlenou CP (no homo), jelikož jsem si vědom svých kvalit. Více popíšu níže, formou strukturovaného herního životopisu:

    Nick: AdolfHealer, nebo Klistyrek
    Charakter: Mám neskutečný charakter, lidi o mě říkají jen pozitivní věci
    Jak dlouho hraji ? : Hraji od roku 2000, ačkoliv officiálně L2 začalo 2003, ale já se podílel na tajném vývoji ve výzkumném centru poblíž Area 51, kde jsme testovali hru nejprve na opicích a pak na ufonech, z nichž někteří u této hry zůstali doposud, což můžeme občas zažít i na CZ/SK scéně.
    Předchozí působiště?: Hrál jsem 10 let na ruské scéně v esport týmu jménem Putingrad pod vedením Sergeje Šournikova. Avšak kvůli povinné nadměrné konzumaci vodky jsem si totálně odrovnal játra a svěrač konečníku, díky čemuž jsem opustil tuto bolševickou reprezentaci a většinu času trávím nehnutě v póze Stephena Hawkinga. Má to jednu výhodu, že když to pustím do kalhot, tak se na mě nikdo nezlobí a ještě to po mě uklidí, jelikož vzbuzuji lítost. Pro ty co se mi tedy chtěli vysmívat tak nejsem dementní ale handicapovaný a ušetřete si blbé komentáře.
    PVP umění: Styl mého pvp umění spočívá v shaolinské metodě nazývané "metoda pěti skillů a puklého srdce", díky čemuž dokážu One-shotnout skoro každého protivníka, kromě těch, co umí klikat CP, což je pouze tak 1% v CZ/SK, takže jsem v klidu. Mojí specialitou je pak epické pvp se zavázanýma očima jako Illidan z WoWka, jelikož dokážu vnitřním zrakem cítit energii nepřátel a prozradit jejich pozici, díky čemuž jsem si vysloužil přezdívku slepý konfident.
    Ekonomické Know-how: Mimo PVP vládnu také mimořádným ekonomickým myšlením. Mé největší úspěchy jsou například v dealovaní D grade gemů, které vydávám za Stone of Purity, nebo vydáváním se za holku, takzvanou kyber couru a využívám nadrženosti nerdíků tak, aby mi házeli svoje věci, či expili postavy, Fake nudes jsou samozřejmostí a nerdíci mi leckdy posílají i real peníze, či fotky svých adolescentních žížalek o které ale neprosím a beru je jen jako bonus, který pak věším na svou nástěnku jako Predátor svoje trofeje.
    Co mohu nabídnout?:Jsem velmi kvalitní hráč a určitě budu hero, založil bych vlastní klan, ale chci pomoci naučit hrát i jiné smutné duše, které se tu plácají, určitě mám co předat. Můj hlad po PVP je neukojitelný a dokážů všem enemy pořádně roztočit stolice v jejich ánusech, takzvaný rektalní vortex. Rád bych našel proto partu, která mi bude sahat alespoň pod kotníky, nebo pod trenky.
    Další koníčky: Twerkování a Minecraft

    Věřím, že jsem zaujal všechny schopné pvp CP leadery, který si při čtení mého topicu ze sebe servali trička a olizovali si klávesnici. Díky všem, kdo mě chcete a ti kdo ne, tak se na sebe nezlobte, ne každý má dnes vkus a smysl pro kvalitu. Pac a pusu.
    Last edited by AdolfHealer; 12-08-2019 at 03:11.

  2. #2
    Not great, not terrible

  3. #3
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    :d :d

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Prague
    Posts
    55
    Lolo povedené

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    145
    Myslím ze ma intuícia neklame a viem kto si (vďaka tvojmu neskutocnemu charakteru)...
    Ale musím povedať že som sa dosť pobavil (potlesk pre Anal Vortex, snáď máš aj Anal Vortex Slug)...
    Aj keď skôr myslím že máš radšej Fénixov....

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by steella View Post
    Myslím ze ma intuícia neklame a viem kto si (vďaka tvojmu neskutocnemu charakteru)...
    Ale musím povedať že som sa dosť pobavil (potlesk pre Anal Vortex, snáď máš aj Anal Vortex Slug)...
    Aj keď skôr myslím že máš radšej Fénixov....
    Ty jsi mi ale chytré ovoce...

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    145
    Diky... Tak vitaj...
    Nech sa darí...

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    9
    Quote Originally Posted by steella View Post
    Diky... Tak vitaj...
    Nech sa darí...
    Tobě taky s Willem

  9. #9
    No dopice tak to je moc mam ted nutkani oliznout klavesnici ty musis mit solidně nasmrkáno...

    no nic, napis mi na DC - WizarDEAD#4013
    Last edited by WizarDEAD; 15-08-2019 at 22:28.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top