Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Pro lidi s mozkem - asi male:
    jak jsem již jednou psal, mi se málo kdy tady k něčemu vyjadřujeme, hodně lidí co tu píše se vydává za OW, nebo píšou rádoby z našeho pohledu. Jestli se nepletu v tomto topicu byl jeden takový, později tam psal na fórku cosi o awerii, my na awerii nikdy nehráli, vlastně asi málo kdo, na ten server každý sral, co vím hráli tam iofka, z toho usuzuji, že to byl nějaký iofák. Nevím kdo je sSs ale mám takové tušení, že to bude někdo z dualovi pt, případně nějaký zbytek majklovi pt, vyjadřuje se to aktivně na fóru většinou když na serveru hrají tyto lidi.

    Pro Cicma:
    GMka samozřejmě tvoje udání prověřovali, pravděpodobně důkladněji než je standardem, postava k tvému vzteku bohužel nevinná. To, že někdo pickuje adeny, které mu házíš, z někoho nedělá bota, speciálně když ti bezprostředně napíše, že ti ty adeny sebere, zato z tebe to dělá hlupáčka. Za cca 14-15 let co s přestávkami hraju, mě již nic nepřekvapí, stále se opakují šablony těch samých situací. I ty jsi taková šablonka, slovák co byl X serverů v řadě námi herně ponižovaný, jehož ego to přes roční pauzu ještě nevstřebalo, co teď bude poškozovat a vyhledávat, jak jen by nám to mohl nandat. Přeji ti duševní pokoj šablonko.

    Pro Mista:
    Zcela narovinu bez nějakého pošpinění ti tu píšu že poke jsou boteři, hned i objasním. Po tom co se po banu na Aryu rozpadla majklova parta, ti legit hráči co jsou čistí a chtějí hrát dále šli do jiných klanů, ať již Ecthe, Immortal do IOF nebo Vačičák a Netori k nám. Jelikož samozřejmě taky nechceme hrát s botery, tak jsem se ptal k čemu tam došlo. Mimo jiné sem se dozvěděl, že polský hráč nick iKruszyna pravidelně sbíral energie v sodku na scriptu, dosud nevybanován, i když to je asi jedno, ten člověk tu s rozpadem té party již nehraje a ten char je prázdný. Obecně řečeno tedy, poke minimálně v tomto případě botili, tenkrát ale snitch Cimko neudával, nebylo proč, jeho frakce potřebovala pofarmit kryštále.
    Last edited by Nachrade; 19-11-2019 at 14:48.

  2. #2
    DE18 VIP
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Pro lidi s mozkem - asi male:
    jak jsem již jednou psal, mi se málo kdy tady k něčemu vyjadřujeme, hodně lidí co tu píše se vydává za OW, nebo píšou rádoby z našeho pohledu. Jestli se nepletu v tomto topicu byl jeden takový, později tam psal na fórku cosi o awerii, my na awerii nikdy nehráli, vlastně asi málo kdo, na ten server každý sral, co vím hráli tam iofka, z toho usuzuji, že to byl nějaký iofák. Nevím kdo je sSs ale mám takové tušení, že to bude někdo z dualovi pt, případně nějaký zbytek majklovi pt, vyjadřuje se to aktivně na fóru většinou když na serveru hrají tyto lidi.

    Pro Cicma:
    GMka samozřejmě tvoje udání prověřovali, pravděpodobně důkladněji než je standardem, postava k tvému vzteku bohužel nevinná. To, že někdo pickuje adeny, které mu házíš, z někoho nedělá bota, speciálně když ti bezprostředně napíše, že ti ty adeny sebere, zato z tebe to dělá hlupáčka. Za cca 14-15 let co s přestávkami hraju, mě již nic nepřekvapí, stále se opakují šablony těch samých situací. I ty jsi taková šablonka, slovák co byl X serverů v řadě námi herně ponižovaný, jehož ego to přes roční pauzu ještě nevstřebalo, co teď bude poškozovat a vyhledávat, jak jen by nám to mohl nandat. Přeji ti duševní pokoj šablonko.

    Pro Mista:
    Zcela narovinu bez nějakého pošpinění ti tu píšu že poke jsou boteři, hned i objasním. Po tom co se po banu na Aryu rozpadla majklova parta, ti legit hráči co jsou čistí a chtějí hrát dále šli do jiných klanů, ať již Ecthe, Immortal do IOF nebo Vačičák a Netori k nám. Jelikož samozřejmě taky nechceme hrát s botery, tak jsem se ptal k čemu tam došlo. Mimo jiné sem se dozvěděl, že polský hráč nick iKruszyna pravidelně sbíral energie v sodku na scriptu, dosud nevybanován, i když to je asi jedno, ten člověk tu s rozpadem té party již nehraje a ten char je prázdný. Obecně řečeno tedy, poke minimálně v tomto případě botili, tenkrát ale snitch cobol neudával, nebylo proč, jeho frakce potřebovala pofarmit kryštále.
    Dakujem ti krasne ze si ma predstavil . je krasne ako tvoje nahravanie rozhovorov na TS/Discord speje ku nejakemu vysledku . Pokial ako pises hras 14-15 rokov tak tym padom si dost mimo kedze by si potom mal vediet ze z bota sa da pisat kedze je to klient . ale v poriadku pri postave som stal viac x a stale sa spravala rovnako rovnake path pointy cize je smutne ako sa to snazis zachranit . to co o polskom hracovy pises (majk PT) si vyries snim , ako mist napisal ma jasne pravidla a tie splnil do bodky . Opakujuca sablona o ponizovani mojho ega ? ako ty mozes vediet co ja som za cloveka ked prezradzas moje sukromne veci na verejnom fore ? vies co to je GDPR ? a ak nie tak si ho laskavo precitaj . ohladne udavania (reportol som postavu co bola podla mojho nazoru bot) ako hrac ktory je proti boteniu co je natom zle? ktomu ze ja som neudaval bude jednoduche vysvetlenie . Ani som tam nebol . ako mozem udat nieco ocom neviem.
    @Teclis @Diaz @Sroubek poprosim o vymazanie mojho mena z tohoto topicku kedze GDPR pravidla su jasne

    Dakujem
    Last edited by Cimo; 19-11-2019 at 14:49.

  3. #3
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Zcela narovinu bez nějakého pošpinění ti tu píšu že poke jsou boteři
    Zaujimave je, ze ti nerobi problem od nich z party nazvat dalsich ludi "legit hraci" ale poke uz su pre teba "boteri", pricom Arya aj iKruszyna hrali obaja prave v tej istej parte kde hral aj Immortal a Vacicak... Navyse s tou partou sme hrali po prvy krat (a aj posledny).

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top