Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 22 of 22 FirstFirst ... 12202122
Results 211 to 218 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

  1. #211
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Mist View Post
    Dneska všeobecně ve všech odvětvích je jednodušší nadávat a kopat kolem sebe, jak něco nejde a to je špatně a ten má větší bábovičku než ty, než začít něco dělat.
    Jako člověk, co měl problém dokončit střední školu, o tom musí vědět fakt hodně.

  2. #212
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Marťánek View Post
    Jako člověk, co měl problém dokončit střední školu, o tom musí vědět fakt hodně.
    To že lidi řeší, co si kde oblékne resp. jaké má vzdělání nějaká světová "celebrita" ok, asi je to baví a nevědí, co s volným časem. Ale že se najdou lidi, co je zajímá soukromý život člověka, který ho zabil někde ve hře, to už je možná na nějaké vyšetření specializovaným odborníkem. Ať už to pravda je, či nikoli, je mi celkem jedno, co bylo před xxx lety. Já si hledím sebe a přeji ti všechno nejlepší do Nového roku a spoustu nových informací o dalších lidech, díky kterým budeš muset zmáčknout to village. Možná je to alespoň trošku naštve, když mě ne, promiň.
    Last edited by Mist; 26-12-2019 at 15:30.

  3. #213
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Mě ale naprosto nezajímá tvůj soukromý źivot, stejně jako mě nezajímají tvoje moudra o společnosti. Ty si je začal plácat na herním fóru a to je skutečně nemocný, narozdíl od toho, že ti vmetu do xichtu jaký si neschopný dřevo.

  4. #214
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    Quote Originally Posted by Marťánek View Post
    Mě ale naprosto nezajímá tvůj soukromý źivot, stejně jako mě nezajímají tvoje moudra o společnosti. Ty si je začal plácat na herním fóru a to je skutečně nemocný, narozdíl od toho, že ti vmetu do xichtu jaký si neschopný dřevo.
    Ty jsi kvalitni retard

  5. #215
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by nitr0 View Post
    Ty jsi kvalitni retard
    Aspoň nemá celou hlavu od hoven jako ty .

    Ste trapná banda boteru a vždy to tak bude. Respekt Ownage, že vás porazili.

  6. #216
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    ty trolove co mozna ani nezabili gremlina na tomto serveru me celkem bavi

  7. #217
    Komunita L2 je fakt úděs... ani o svátky si nedáte pokoj a pořád tu musíte řešit kdo má větší čůro
    Discord: kubajz#1727

  8. #218
    Ja si myslim naopak, ze komunita je celkem v pohode. Co jsem se kdy bavil s lidma a je uplne jedno ze ktereho klanu, tak vetsina jsou uplne normalnich a pohodovy lidi.
    To je proste jen par dementu porad a porad dokola. Kazdy drama se tu toci dohromady asi kolem 5ti jmen..

 

 
Page 22 of 22 FirstFirst ... 12202122

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top