Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 22 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast
Results 81 to 90 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

  1. #81
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    31
    Quote Originally Posted by nitr0 View Post
    Ty píč*viny nezajímají jenom tebe, jelikož si absolutní "random z Giranu" který ani po 15 letech od vydání neovládá základní věci jako jsou farm spoty a co pro to potřebuješ, aby jsi na těch spotech mohl farmit viz to, že ze sebe vůbec dokážeš vyplodit kravinu, že mage parta expila kamaelce, když obě naše "fighter" PT mají 85 lvl a mágové sotva 83
    A ty si podle tebe co? Mimo hoovna z pracáku?

  2. #82
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Jen abych se k tomu vyjádřil za Idiota CP. Mist v tom prsty neměl,a nikdo ho neexpil,a ani mu nepomáhal.Nicméně byla chyba jednoho hráče že to měl zaplé když sme byli off a postavu měl v rune (detekoval ho smart guard při neactivitě) nicméně.ten dotyčnej nebotil a vše si klikal ručně,ano je mi jasné že tomu nikdo věřit nebude,ale píšu to tak jak to bylo.Ban byl přesněji za to že stal ve městě a ani na tom neměl načetlé okno.A abych se vyjádřil k tomu co tu každy píše.S fox PT sme drželi tempo do 80.Pak nám výzazně padl play time(né jak cimo píše že byli 80+ a my 78 není pravda.Mě osobně se parta rozpadla když začalo WOWko.Zde na server sme šly jen díky tomu že sme slíbili Mistovi že hrat budem (takže pt byla z driveru).Co tam někde píšete o PVP ano naše PT proti OW vyhrála vše,ale bez Mista party by sme moc neudělali,zerka umí a špatnej není,ale zbytek clanu byl maximálně počet a to neříkám že si noníme EGO.Takže na FOX PARTU BY STE NEMĚLI HÁZET NIC!!!!!!!!! Krom toho že nás osobně Mist nahlásil GMku,hold best friend.Tím bych to asi i ukončil. GL ve hře ppl

  3. #83
    DE18 VIP
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    29
    Je to tak kazdy z poke klanu je na Urade pracu a zijeme len z flamu ktory dostavame pijeme vzuch jeme vzduch ktory zberame po uliciach a zijeme u rodicov

  4. #84
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    50
    Mist nikoho GMku nehlásil jediné co si potvrzoval s GM bylo jestli se jednalo o ban za použití daného programu, nebo za to, že ho měl dotyčný v PC nainstalovaný, což byla prý také jedna z verzí. Toto potvrzení s GM proběhlo až poté co byla daná postava zabanovaná.

  5. #85
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    48
    Ty kids z ow neumí farmit, pvp a ani flamit fóru... zajímá mě jestli si ten blbeček uvědomuje že jim dělá ještě větší ostudu než kterou již mají

  6. #86
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    31
    Poke, poke, Pokebotz!!

  7. #87
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    Jen abych se k tomu vyjádřil za Idiota CP. Mist v tom prsty neměl,a nikdo ho neexpil,a ani mu nepomáhal.Nicméně byla chyba jednoho hráče že to měl zaplé když sme byli off a postavu měl v rune (detekoval ho smart guard při neactivitě) nicméně.ten dotyčnej nebotil a vše si klikal ručně,ano je mi jasné že tomu nikdo věřit nebude,ale píšu to tak jak to bylo.Ban byl přesněji za to že stal ve městě a ani na tom neměl načetlé okno.A abych se vyjádřil k tomu co tu každy píše.S fox PT sme drželi tempo do 80.Pak nám výzazně padl play time(né jak cimo píše že byli 80+ a my 78 není pravda.Mě osobně se parta rozpadla když začalo WOWko.Zde na server sme šly jen díky tomu že sme slíbili Mistovi že hrat budem (takže pt byla z dementů).Co tam někde píšete o PVP ano naše PT proti OW vyhrála vše,ale bez Mista party by sme moc neudělali,zerka umí a bez jeho stunu bychom byli úplný nuly.Takže na FOX PARTU BY STE NEMĚLI HÁZET NIC!!!!!!!!! Krom toho že nás osobně Mist nahlásil GMku,hold best friend.Tím bych to asi i ukončil. GL ve hře ppl
    opravil jsem ti to

  8. #88
    Quote Originally Posted by Thes View Post
    opravil jsem ti to
    zrovna ty mluv o dementech, do jakeho lvlu vaše parta nedavala fog ? nejhorší mage pt na servru mluví něco o nulech, funny. Třeba jednou dostaneš kus hovna za tu snahu. Ani jeden hero ani fake hero v partě a máš tu sílu sem něco psát

  9. #89
    Quote Originally Posted by Thes View Post
    opravil jsem ti to
    Ten stun je tam ale od toho aby to ostatni lehčeji zabili, a zrovna mage parta z toho profituje hodně. Na začátku byl ten zerk relativne zabitelnej, ownage bohužel pro ně neumějí focusovat. Ten si ta hero parta dá minimálně 2 party sólo.

  10. #90
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    To není o charu Healthyfox...

    Je to o celé partě, všechno začíná u farmy, dělaní xx dalších věcí na dualu, dělaní vše pro partu a ne pro sebe.

    O tom, že všech 9 lidí dělá to co má, a umějí hrát za své postavy.

    O dobré komunikaci, rozdělování věcí a úkolů, jak je potřeba.

    Užívání si dobré zábavy a zero emo výlevů.

    To, že vy pak vidíte tu špičku ledovce, že všichni mají stun, tak je healthyfox nějaký bůh, tak tak to opravdu nefunguje a to je ten problém u 99% lidí/paret tady.

    Každej musí začít u sebe a dát ego na stranu a to bych radil hlavně vám Humane (idiotoutside in game).

    Fox parta tady funguje velmi dobře a troufnu si říct předčívá většinu a stále se nikdo v ní necítí jako nějaký člověk, který znamená něco víc, než ten co hraje u IoF, Ow nebo někde jinde. Všichni stejně chodíme do práce, máme rodiny a v realu, bychom pokecali spolu z 99% procent všichni.

 

 
Page 9 of 22 FirstFirst ... 789101119 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top