Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

Hybrid View

  1. #1
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    37
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    Jen abych se k tomu vyjádřil za Idiota CP. Mist v tom prsty neměl,a nikdo ho neexpil,a ani mu nepomáhal.Nicméně byla chyba jednoho hráče že to měl zaplé když sme byli off a postavu měl v rune (detekoval ho smart guard při neactivitě) nicméně.ten dotyčnej nebotil a vše si klikal ručně,ano je mi jasné že tomu nikdo věřit nebude,ale píšu to tak jak to bylo.Ban byl přesněji za to že stal ve městě a ani na tom neměl načetlé okno.A abych se vyjádřil k tomu co tu každy píše.S fox PT sme drželi tempo do 80.Pak nám výzazně padl play time(né jak cimo píše že byli 80+ a my 78 není pravda.Mě osobně se parta rozpadla když začalo WOWko.Zde na server sme šly jen díky tomu že sme slíbili Mistovi že hrat budem (takže pt byla z dementů).Co tam někde píšete o PVP ano naše PT proti OW vyhrála vše,ale bez Mista party by sme moc neudělali,zerka umí a bez jeho stunu bychom byli úplný nuly.Takže na FOX PARTU BY STE NEMĚLI HÁZET NIC!!!!!!!!! Krom toho že nás osobně Mist nahlásil GMku,hold best friend.Tím bych to asi i ukončil. GL ve hře ppl
    opravil jsem ti to

  2. #2
    Quote Originally Posted by Thes View Post
    opravil jsem ti to
    zrovna ty mluv o dementech, do jakeho lvlu vaše parta nedavala fog ? nejhorší mage pt na servru mluví něco o nulech, funny. Třeba jednou dostaneš kus hovna za tu snahu. Ani jeden hero ani fake hero v partě a máš tu sílu sem něco psát

  3. #3
    Quote Originally Posted by Thes View Post
    opravil jsem ti to
    Ten stun je tam ale od toho aby to ostatni lehčeji zabili, a zrovna mage parta z toho profituje hodně. Na začátku byl ten zerk relativne zabitelnej, ownage bohužel pro ně neumějí focusovat. Ten si ta hero parta dá minimálně 2 party sólo.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top