Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast
Results 191 to 200 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

  1. #191
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by Elis View Post
    Tak Glada. Glada jste zahodili, celkem waste.
    Co není pravdivé? Hrad - 100% true
    Tiat a tezza - 100% true .. dokonce jste šli Tezzu dřív než my (přišli jsme tam až při vašem druhém či třetím pokusu)
    První sub a nobl měl bish od OW - 100% true
    Opět ten argument o času hraní. U nás tak hrálo lidí 6/10. Stačilo mít 4 a poté i jednoho člověka co expil sám celou partu - takhle se jede na CP.
    Změna setupu? Chary na classku? K tomu mi nic nenapíšeš? To se farmilo kdy? mezi těmi 19:00 - 22:00? Fakt stálo za to ztrácet čas na to, aby si člověk udělal vlastní classku na oly na 2 chary, namísto aby tedy dělal něco do party a boostil chary co tam má? To není moc "farmi sa ako CP"

    Jako neber to nějak špatně. Je mi celkem fuk co lidi ve hře dělají. I kdyby jen stáli v Giranu a čuměli do zdi, tak je to jejich věc. Ale pak psát, že nebyl čas farmit (přitom farmit bokem dalších XYcharů) a kdyby byl, tak že by to PvP bylo vyrovnanější dřív si trošku protiřečí.
    Ako čo som ti mal napísať ku tým classkám. Waste of time a podobne. Si asi jediný na tomto fóre, ktorý nevie že classky sa robia cez TW a trvá to asi 5 minút urobiť noblesse cez TW. Akurát si tých 5 minút musíš rozdeliť po 1,5 minúty do 6 týždnov. Aj preto je 99% clasiek na tomto servery urobených až po 2 mesiacoch...

  2. #192
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    81
    Já o noblu přes TW nic nepíšu, je mi jasný, že asi nejste tak negramotní, abyste to dělali na class oly normalním způsobem. Píšu pouze, že někdo ty chary musel dofarmit, aby na tu class oly jít mohli. Ale tím vším, co tu píšeš o znalosti GF+ a jak expíte jako CP apod. mi přijde, že tě nabrali až tak po těch prvních 2 měsících. Protože ty začátky u OW na znalost tohoto chroniclu vůbec nevypadaly. Což není nic strašnýho. Ale tvoje posty tomu celkem teď nasazují korunu.
    Last edited by Elis; 19-12-2019 at 15:01.

  3. #193
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    wau, 8 nobless charů trvá 5 minut

  4. #194
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    57
    Quote Originally Posted by Lershye View Post
    Lol toto je server, kde je 300 lidi ve spicce, a typek tu zacne rozepisovat taktiky, jak by kdo mel klikat .

    Vy si fakt lecite ublizeny ego, to uz musi videt kazdy.
    Lol toto je server kde je ve spicce 300 lidi a mas potrebu chodit na zdejsi forum.

    Ty si fakt musis lecit ublizeny ego, to uz musi videt kazdy.

  5. #195
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Fari View Post
    A jakto ze to nemá když je tak dobrej ten Venge. Asi celkem noob
    tak venge noob je, ono celkove je v ow dobrych hracu tak akorat na slozeni jedne party :-)

  6. #196
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Elis View Post
    Já o noblu přes TW nic nepíšu, je mi jasný, že asi nejste tak negramotní, abyste to dělali na class oly normalním způsobem. Píšu pouze, že někdo ty chary musel dofarmit, aby na tu class oly jít mohli. Ale tím vším, co tu píšeš o znalosti GF+ a jak expíte jako CP apod. mi přijde, že tě nabrali až tak po těch prvních 2 měsících. Protože ty začátky u OW na znalost tohoto chroniclu vůbec nevypadaly. Což není nic strašnýho. Ale tvoje posty tomu celkem teď nasazují korunu.
    Socka z poke, kteří nalejvali i oly chary bude někomu vyčítat, že nalejvá přes class oly. Nevidíte si do tlamy.

  7. #197
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    81
    Quote Originally Posted by Marťánek View Post
    Socka z poke, kteří nalejvali i oly chary bude někomu vyčítat, že nalejvá přes class oly. Nevidíte si do tlamy.
    Přesně tak

  8. #198
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by Elis View Post
    Já o noblu přes TW nic nepíšu, je mi jasný, že asi nejste tak negramotní, abyste to dělali na class oly normalním způsobem. Píšu pouze, že někdo ty chary musel dofarmit, aby na tu class oly jít mohli. Ale tím vším, co tu píšeš o znalosti GF+ a jak expíte jako CP apod. mi přijde, že tě nabrali až tak po těch prvních 2 měsících. Protože ty začátky u OW na znalost tohoto chroniclu vůbec nevypadaly. Což není nic strašnýho. Ale tvoje posty tomu celkem teď nasazují korunu.
    Ja som hrával 5 dní a 7 dní som nehrával, nemám vlastný char len driverujem čo príde. Išlo to tak ako ludia hrali... Nikto nefarmil od rána do večera na Greene alebo FoGu, na tom už nieje chuť ani nálada. A o tom sólo vlakovaní Greenu to neviem, asi sme bola jediná CP, ktorá tam chodila PVP proti Poke a mne teda nepripadali tie chary ako 1 aktívny ako píšeš A ak to farmil sólo po nociach a skoro ráno, tak to môže byť, to som spal

  9. #199
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by yLogy View Post
    Ja som hrával 5 dní a 7 dní som nehrával, nemám vlastný char len driverujem čo príde. Išlo to tak ako ludia hrali... Nikto nefarmil od rána do večera na Greene alebo FoGu, na tom už nieje chuť ani nálada. A o tom sólo vlakovaní Greenu to neviem, asi sme bola jediná CP, ktorá tam chodila PVP proti Poke a mne teda nepripadali tie chary ako 1 aktívny ako píšeš A ak to farmil sólo po nociach a skoro ráno, tak to môže byť, to som spal
    prvnich 14 dni tam nidko moc nechodil a to bohate stacilo k tomu to vyfarmit na max :-)

  10. #200
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    81
    To PvP na Greenu o kterém píšeš se konalo až když byl HB stage 9+ (cca po 3 týdnech od otevření). Do té doby tam byla ničím nerušená farma (kromě jednoho slh z IoF, který měl aktivku stealth a chodil celkem často) a jediný drama bylo v tom, kdo z klanu tam bude mobit.

 

 
Page 20 of 22 FirstFirst ... 101819202122 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top