Quote Originally Posted by Nachrade View Post
Cimko cimko to GDPR si zle pochopil, žal našel jsem pouze CZ a ENG přepis. Nicméně nemám v zájmu ti tu robit zle, to si robíš sám, vyeditoval jsem to. Také jsi to sám pěkně přeeditoval v quotu, palec hore. Nevím kdy jsem spolu mluvili na TS, snad naposledy na CZG, když jste vyplakávali ban na čechovku, nemyslím si, že by jsi byl tak populární, že bychom si tě měli zájem nahrávat a onanovat u tvého hlasu po večerech. Tvoje válka proti nám, ať už je to herní snaha nás namočit do botění, nebo to co předvádíš na FB, nějako nevychádzá. Btw není ti čudné, že ti tvůj špeh na FB napíše, že nach zakázal PVP a pak lítá u tezzy?
Víš mi nejsme žoldácký klan jako vy, na každém serveru v jiné sestavě paret, řekl bych, že při sobě docela držíme. Docela bych ti radil přestat zkoušet dělat píčoviny, a radši tu zášť orientovat do hry a porážet nás herně, dokud máš nějaký kredit alespoň u své party.
Ja som s cechovkou nehral dokonca sme ho s klanom vydropovali a zeby som plakal za unban si niesom vedom . Moj spech ? Neviem cloveka co sa poznam viac ako 10 rokov nepovazujem za speha ale za skveleho kamarata s ktorym som nikdy problem nemal a zastanem sa ho v akomkolvek probleme. A ja predvadzam na FB nieco ? Prosim o poukazanie mojho predvadzania kde si nieco dokazujem dakujem . Nezabudni sem pridat aj cislo mojho uctu nech mozu ludia posielat peniazky na moj zivot cobola. Tak isto toto navazanie sa na slovensku komunitu hracov na tomto servery ti pride asi normalne . Je to tvoja vizitka ktoru ukazujes. Ak som herne nic neukazal oto viac mam chut hrat dakujem ti zato. Som velmi rad za kazdy feedback. A tym padom spravit awcko a neist na olly a nafeedovat sa na classovke je velka ukazka herneho prejavu . To ze sme nezalozili unknown klan znamena ze nieje zostava ludia prichadzaju a odchadzaju . Uplne normalna vec