Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 21 of 22 FirstFirst ... 1119202122 LastLast
Results 201 to 210 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

  1. #201
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by yLogy View Post
    ... Glad nemá čas hrať...
    To není možný přece ne? Jediný důvod, proč někdo přestane hrát, není změna priorit v životě, ale to že prohraješ pvp... To musel být PVE glad...

    Promiň, ale nedalo mi to

  2. #202
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by Mist View Post
    To není možný přece ne? Jediný důvod, proč někdo přestane hrát, není změna priorit v životě, ale to že prohraješ pvp... To musel být PVE glad...

    Promiň, ale nedalo mi to
    Takže defakto tvrdíš, že 36 ludí z Vášho klanu zmenilo priority v živote? Súčasne?

  3. #203
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by Elis View Post
    To PvP na Greenu o kterém píšeš se konalo až když byl HB stage 9+ (cca po 3 týdnech od otevření). Do té doby tam byla ničím nerušená farma (kromě jednoho slh z IoF, který měl aktivku stealth a chodil celkem často) a jediný drama bylo v tom, kdo z klanu tam bude mobit.
    Takže prvých 14 dní to farmil solo a další mesiac v 4-5 ludoch?

  4. #204
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    40
    proc asi zacal ten logy spamovat po 3 mesicich az ,,, jsi smutny stat solo u epicku? vsak si to uzij.

  5. #205
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    65
    Quote Originally Posted by Fuzz3R View Post
    proc asi zacal ten logy spamovat po 3 mesicich az ,,, jsi smutny stat solo u epicku? vsak si to uzij.
    Však to aj robím. Trollenie porazených je jedna z vecí, ktoré robia Lineage Lineagom. Bez toho si túto hru neviem ani predstaviť. Takže server vyhratý, enemáci porazení a vyquitovaní a teraz nastáva čas na trollenie

  6. #206
    Jestli to berete tak, že enemy porazíte tím, že je unudíte k smrti a pak tam zůstanete sami, tak ano, vyhráli jste

  7. #207
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by yLogy View Post
    Takže defakto tvrdíš, že 36 ludí z Vášho klanu zmenilo priority v živote? Súčasne?
    Já osobně neklikám víceméně tak 6 týdnů asi, to byla doba kdy jsme měli v clanu 3 party, z toho Fuza měl aktivně hrajících tak 6 lidí (zbytek klikal nějaký IL) a wizardovci taky nebyli extra aktiv. To, že nikomu nepotřebujeme cpát nikde, jak moc jsme/nejsme aktiv neznamená, že teď z čista jasna všichni přestali hrát.

    Za mě dobrý server, až na:

    1) Ten jeden/dva týdny, kdy vaše taktika byla nikde nechodit a snažit se nás vykvitovat, co možná nejdříve. (Tohle nám psali lidi z OW)
    2) Čekal jsem daleko větší zapojení IoF a DDOS do dění na servru.

    Jinak byla spousta zábavy a dobrých pvp, to asi nemůže nikdo popřít a to že vás bylo více, je mně osobně ukradený. Já se bavil

  8. #208
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Alma View Post
    Jestli to berete tak, že enemy porazíte tím, že je unudíte k smrti a pak tam zůstanete sami, tak ano, vyhráli jste
    dost zalezi na tom jaky styl hrani ty party/klany maji. nekdo jde tryhardit zacatek, druhej pohodicka-klidek. drtiva vetsina tech tryhard hracu pokud je to pouze z jedne strany, to vzdy zabali jako prvni, protoze maji lvl, ekvip, skilly, vyhravaji kazde pvp a uz nemaji motivaci hrat dal.

  9. #209
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by Mist View Post
    Jinak byla spousta zábavy a dobrých pvp, to asi nemůže nikdo popřít a to že vás bylo více, je mně osobně ukradený. Já se bavil
    Ti ostatni, co neměli průměrně půlku cp na adrenalinu a pak nestíhali, se hádam tolik nebavili.

  10. #210
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Lze View Post
    Ti ostatni, co neměli průměrně půlku cp na adrenalinu a pak nestíhali, se hádam tolik nebavili.
    Tyhle věci se čtou na jednu stranu dobře, když víš, že jsi hrál čistě a GMka nás kontrolovali denně a i takový vychytávky, jako když mi sundali EQ na vlkovi při farmení fortky...

    Na druhou stranu je to už otravný a taky důvod, proč já osobně ani neuvažoval nad nějakým RPG apod. Hrát proti full adre partám není zábava pokud sám nejsi uživatel, s tím souhlasím.

    Dneska všeobecně ve všech odvětvích je jednodušší nadávat a kopat kolem sebe, jak něco nejde a to je špatně a ten má větší bábovičku než ty, než začít něco dělat.

 

 
Page 21 of 22 FirstFirst ... 1119202122 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top