Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 17 of 22 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

  1. #161
    Quote Originally Posted by WizarDEAD View Post
    A ty predchozi Tezzy, Bajumy a Antik kdy jste nas prejeli se tedy jako prohrane nepocitaji jo?

    Ty jsi fakt retardik..

    /ignore
    Tvuj problém je, že si nic nevyhrál. S velkou slávou sis založil klan a pak utekl k nejsilnější straně.
    Teď tu nepiš jak jejich core member...

  2. #162
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Škoda no, docela jsem fandil wizardovi, že i on tu 85 nakonec dá.

    Letošní vaši ostudu nemá cenu ani flamit, bez terreho a lyna to byl stejně takový poke B tým. Akorát Psychovi jste nemuseli rozjebávat klan, na to abyste quitli týden na to.

  3. #163
    Takze vysvetlim, aby aj retardovane Kosy a Lershye chapali.

    OW logika: Poke quituju lebo prehravaju pvp!

    realny dovod: Poke prehravaju pvp lebo im to ludia uz davno kvitli

    A o tom, ze Fox CP su len PvE hraci a ked sa dorovnava equip tak by uz nic nevyhrali sem pridam highlight najlepsieho pvp hraca servera, ako inak, z Ownage: https://clips.twitch.tv/SarcasticPro...SwallowTF2John

  4. #164
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Akorát Psychovi jste nemuseli rozjebávat klan, na to abyste quitli týden na to.
    Naši šli na rpg ještě před tím, já taky nehrál. Nikomu se nedá vyčítat, že odešel.

    Quote Originally Posted by culinko View Post
    ...
    Blábolej si co chceš, nezavísle můžu potvrdit, že quitujete v momentě, kdy už nemáte vše free a ownage vám začínají konkurovat. Ostatně jako na každým serveru, kde sem vás potkal a nedostali ste bany za botění.
    Last edited by LittlePsycho; 14-12-2019 at 18:15.

  5. #165
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by LittlePsycho View Post
    Tvuj problém je, že si nic nevyhrál. S velkou slávou sis založil klan a pak utekl k nejsilnější straně.
    Teď tu nepiš jak jejich core member...
    To sedí od někoho, kdo nechtěně založil klan, po měsíci quitnul GE a po dalších dvou týdnech stihnul quitnout RPG.
    A teď jsi zpět, huntíš semi-afk party ve Fogu a k tomu všemu máš pocit, že všemu rozumíš a přišel jsi nezávisle vyblejt svůj názor na fórum... kdyby si místo toho raději obnovil klan, zkusil dobrat nějaké party a zkusil znovu hrát když to Poke po třech dominatních měsících přestalo bavit, možná budeš mít šanci? Co myslíš?

  6. #166
    Počkej, takže já sem quitnul GE, pak RPG a teď vlastně hraju na GE? aha, aspoň vím

    Na klan už nemám prostě čas a byl fail to zakládat. Aspoň se na nic nevymlouvám a nebrečím jako ty, když ti někdo zhejtí video.
    Last edited by LittlePsycho; 14-12-2019 at 20:32.

  7. #167
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14
    Ano takže ty si quitnul GE, pak RPG a pak si se opět vrátil jestli jsem to nenapsal dost jasně.. Promiň já brečím? Já uznal že nejsem nejlepší hráč, uznal jsem že to nebyl nejlepší edit pod sluncem a raději jsem ustoupil, než abych dál krmil trolly.
    Taky jsi psal, jak Wizard utekl k silnější straně přitom děláš to stejné na fóru, kde jsi obešel zjišťování informací a přidal ses k většině, protože lidi z Poke už jsi někde v minulosti potkal a určitě v tom není nic osobního co?
    A o jakých výmluvách píšeš? To že enemy nebyly schopní catch-upnout Poke za tři měsíce není výmluva ale fakt. Jestli máš také představu, že servery s 10x ratem, donate shopem a Epiloguem přežijí živé déle než prvních pár měsícu tak se pleteš.
    Už i pro mě, co jsem tu sotva měsíc mám všechno vyexpené a nafarmené a doslova se musím nutit logovat na akce které jsou pořád o tom stejném, kdy buďto vyhrajeme bez problému když jsou vyrovnané počty, nebo se lehce zapotíme když OW nabere celej server a jde na nás.. a pak tady jeden nešťastný incident, kde se OW podařilo vyhrát na CS a hned hurá na fórum to všem povědět jak nejvetší šlápoty, já to chápu mají radost z první výhry, ale že i ty se do toho musíš míchat nechápu

  8. #168
    Když namátkou vyberu jednu větu z tvého výlevu...
    Quote Originally Posted by iNOISIA View Post
    A o jakých výmluvách píšeš? To že enemy nebyly schopní catch-upnout Poke za tři měsíce není výmluva ale fakt. Jestli máš také představu, že servery s 10x ratem, donate shopem a Epiloguem přežijí živé déle než prvních pár měsícu tak se pleteš.
    Já napsal, že sem neměl zakládat klan. Tvoje reakce je něco o tom jak si dobrej, máš vše naexpené a nějaký názory o životnosti serveru.

    Sorry, ale na tohle prostě neumím odpovědět tak, aby si to pochopil.

  9. #169
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14
    Jo takže teď zapomeneme na fakt, že si dal za pravdu OW, že Poke prohráli a proto quitují a navážíš se do Wizarda, který se zastával rozumnýma argumentama svého klanu? To jak sis přebral moji odpověď je tvoje věc.. ale očividně nevíš která bije kolego.

  10. #170
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Elis View Post
    Tak ti Fyda řekl jejich důvody... nechápu, že se musíš dělat důležitým, že to víš a ventilovat to tady na fóru. Ostatně do toho nikomu nic není.
    nebreč ty nulo

 

 
Page 17 of 22 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top