Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

Hybrid View

  1. #1
    Počkej, takže já sem quitnul GE, pak RPG a teď vlastně hraju na GE? aha, aspoň vím

    Na klan už nemám prostě čas a byl fail to zakládat. Aspoň se na nic nevymlouvám a nebrečím jako ty, když ti někdo zhejtí video.
    Last edited by LittlePsycho; 14-12-2019 at 19:32.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14
    Ano takže ty si quitnul GE, pak RPG a pak si se opět vrátil jestli jsem to nenapsal dost jasně.. Promiň já brečím? Já uznal že nejsem nejlepší hráč, uznal jsem že to nebyl nejlepší edit pod sluncem a raději jsem ustoupil, než abych dál krmil trolly.
    Taky jsi psal, jak Wizard utekl k silnější straně přitom děláš to stejné na fóru, kde jsi obešel zjišťování informací a přidal ses k většině, protože lidi z Poke už jsi někde v minulosti potkal a určitě v tom není nic osobního co?
    A o jakých výmluvách píšeš? To že enemy nebyly schopní catch-upnout Poke za tři měsíce není výmluva ale fakt. Jestli máš také představu, že servery s 10x ratem, donate shopem a Epiloguem přežijí živé déle než prvních pár měsícu tak se pleteš.
    Už i pro mě, co jsem tu sotva měsíc mám všechno vyexpené a nafarmené a doslova se musím nutit logovat na akce které jsou pořád o tom stejném, kdy buďto vyhrajeme bez problému když jsou vyrovnané počty, nebo se lehce zapotíme když OW nabere celej server a jde na nás.. a pak tady jeden nešťastný incident, kde se OW podařilo vyhrát na CS a hned hurá na fórum to všem povědět jak nejvetší šlápoty, já to chápu mají radost z první výhry, ale že i ty se do toho musíš míchat nechápu

  3. #3
    Když namátkou vyberu jednu větu z tvého výlevu...
    Quote Originally Posted by iNOISIA View Post
    A o jakých výmluvách píšeš? To že enemy nebyly schopní catch-upnout Poke za tři měsíce není výmluva ale fakt. Jestli máš také představu, že servery s 10x ratem, donate shopem a Epiloguem přežijí živé déle než prvních pár měsícu tak se pleteš.
    Já napsal, že sem neměl zakládat klan. Tvoje reakce je něco o tom jak si dobrej, máš vše naexpené a nějaký názory o životnosti serveru.

    Sorry, ale na tohle prostě neumím odpovědět tak, aby si to pochopil.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    14
    Jo takže teď zapomeneme na fakt, že si dal za pravdu OW, že Poke prohráli a proto quitují a navážíš se do Wizarda, který se zastával rozumnýma argumentama svého klanu? To jak sis přebral moji odpověď je tvoje věc.. ale očividně nevíš která bije kolego.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top