Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 218

Thread: Pokeballz [CZE]

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Lze View Post
    Ti ostatni, co neměli průměrně půlku cp na adrenalinu a pak nestíhali, se hádam tolik nebavili.
    Tyhle věci se čtou na jednu stranu dobře, když víš, že jsi hrál čistě a GMka nás kontrolovali denně a i takový vychytávky, jako když mi sundali EQ na vlkovi při farmení fortky...

    Na druhou stranu je to už otravný a taky důvod, proč já osobně ani neuvažoval nad nějakým RPG apod. Hrát proti full adre partám není zábava pokud sám nejsi uživatel, s tím souhlasím.

    Dneska všeobecně ve všech odvětvích je jednodušší nadávat a kopat kolem sebe, jak něco nejde a to je špatně a ten má větší bábovičku než ty, než začít něco dělat.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Mist View Post
    Dneska všeobecně ve všech odvětvích je jednodušší nadávat a kopat kolem sebe, jak něco nejde a to je špatně a ten má větší bábovičku než ty, než začít něco dělat.
    Jako člověk, co měl problém dokončit střední školu, o tom musí vědět fakt hodně.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Marťánek View Post
    Jako člověk, co měl problém dokončit střední školu, o tom musí vědět fakt hodně.
    To že lidi řeší, co si kde oblékne resp. jaké má vzdělání nějaká světová "celebrita" ok, asi je to baví a nevědí, co s volným časem. Ale že se najdou lidi, co je zajímá soukromý život člověka, který ho zabil někde ve hře, to už je možná na nějaké vyšetření specializovaným odborníkem. Ať už to pravda je, či nikoli, je mi celkem jedno, co bylo před xxx lety. Já si hledím sebe a přeji ti všechno nejlepší do Nového roku a spoustu nových informací o dalších lidech, díky kterým budeš muset zmáčknout to village. Možná je to alespoň trošku naštve, když mě ne, promiň.
    Last edited by Mist; 26-12-2019 at 14:30.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top