Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    145

    Návrat - DarkLegends [CZE]

    Klan - DarkLegends

    V prvom rade, by som rád poďakoval za Graciu Epilogue
    , kedže je to chronikl na ktorý čakám od konca toho čo som Epilogue hral naposledy, čiže velmi daávno tak 8 rokov, asi....

    Medzitým som hrával na Gracii Final, a najviac na H5... ale aj od toho čo som hral poriadny H5 server už ubehol nejaký ten piatok a možno aj 300 takých piatkov ...

    Nie že by som úplne prestal hrať L2, občas si ešte spustím nejaký ten HR (raz ročne) a par dní sa zabavím, ale nič dlhodobé... dôvod - neni s kým, kedže toto je skupinová hra...

    Minule mi na YouTube samé od seba vyskočilo video s jednou slečnou ktorá na Flaute a iných hudobných nástrojoch hrala melódiu z Dionu, a dostal som taký nával Nostalgie, že som si povedal "kuknem nejaký CZ/SK server.." a tak som tu
    https://www.youtube.com/watch?v=QmFPXzY5soQ tu je link na slečnu, a koho už toto nedostrane do nostalgie tak už neviem ....



    K veci .... Mnohý ma poznáte, a mnohý ani nepoznáte, ale tí čo ano, tak pod menom Stella či Steella, možno GTX alebo Gretax, a po novom aj Stalk plus verný buffer Pomelko.
    Jasne že nie každý ma na mňa príjemné spomienky, ale Enemy v hre musia byť, bez toho by to nebola zábava, na akú spomíname...
    Ja by som ale rád začal odznova či už ako Clan Leader, alebo ako rádový člen nejakéj schopnej CP samozrejme po boku s Rutnis/Willkingsonom/Detoxicou (jedna osoba pod troma nickami, len pre poriadok).

    Rád, a ak vôbec, by som dostal nejaké kladné ohlasy na klan DarkLegends, ktorý má svoju peknú históriu na bývalom Onlinegamers.cz v roku 2012,tak by som to s Klanom vyskúšal možno zas... Bližšie info o tom ako sme ako klan vtedy fungovali môžete pozrieť na stránke klanu dleklan.ucoz.com.
    Komu sa nechce, tak Klan vznikol na serveri Onlinegamers.cz v roku 2012, založilo ho 5 ludí, aj keď to nebolo vždy ľahké vypracovali sme sa, a stali sme sa najpočetnejším klanom, a patrili sme do TOP 5 s vlastníctvom dvoch hradov, bohužial sme fungovali ako klan, neboli sme striktne CP party... a s takým počtom ludí sa zvyšujú aj nároky členov a ja ako CL klanu čo mal 160 ludí som to proste nedal ... po pôsobení ako CL v tomto klane som už CL nikdy nebol... Potom už maximálne ako CP-Leader.
    Tento plán, prijsť na server Grand Elmore, zdielam s dlhoročným kamarátom Rutnis/Willkingsonom/Detoxicou.....
    Ak sa mi ozve aspoň 1/10 ludí s ktorými som hral, dali by sme dokopy veľmi silný a schopný klan. No ak sa mi neozvete, nič sa nedeje najdem si CP a budem rádový člen ...
    Nechcem žiadny low klan, mali by sme svoje ambície, ciele a išli by sme si za tým.... Ak ma aj nepoznáte, ale chceli by ste silný klan, prípadne by ste chceli prihlásiť svoju CP, ozvyte sa na mail...

    Môj mail pre záujemcov - Monoo262@gmail.com. pls no spam, už nemám 15 rokov(26).

    Last edited by steella; 04-08-2019 at 16:43.

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Welcome back!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  3. #3
    Vítej ... koukám že se vrací hrozně moc lidí ze starých dob to je naprosto skvělé !

  4. #4
    Pěkný omalovánky

    ... anyway vítejte a hodně zábavy ingame
    Discord: kubajz#1727

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top