Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. #1
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235

    Shrnutí ohledně GE

    Zdravím,

    najde se tu dobrá duše, která by v kostce shrnula jak hrát na GE. Čemu se vyhnout nebo co naopak dělat, co se vyplatí, jaké Questy, jaké lokace, na co se zaměřit, atd.

    Plno z nás se tu zaseklo na IL. Tak porůznu jsem tu viděl videa a návody, ale rád bych to měl v kostce a od někoho, kdo to hrál dlouhodobě a ví co a jak.

    Co si například vzpomínám, tak někde od lvl 81 se dělali nějaký speciální Q, které tě vyexpili na 83, nebo to byla nějaká java blbost? Fakt netuším.

    Nebo je to podobné do lvl 78 jako na IL a pak teprve začíná sranda ohledně GE? Plno lokací doznalo změn předpokládám.

    Pamatuji si možná tak pailaky, pak, že se hodně řeší subky kvůli pasivním a aktivním skillům, které díky tomu můžete získat. Vím, že se hodně využívají peti (vlci, koka, atd.), nebo například, že SE už není shit char, ale má nějaký ten buff/debuff, který hodně pomáhá u RB,atd.

    Je toho dost, vím, ale nějakej základ by byl?

    Předem díky.

  2. #2
    Takový info potřebuji taky no, v topicu pod tímhle něco budeš mít co mi tam odpovídali, taky ale bych byl rád za nějaké shrnutí.

  3. #3
    Ty high lvl questy máš na mysli zřejmě tyto http://l2j.ru/graciaepilogue/index.php?s=seven+signs

    Do psaní nějakých slohů se mi moc nechce, ale když budeš mít nějaké konkrétní otázky tak mi klidně napiš na Discordu.
    Discord: kubajz#1727

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Plánuji teď dodělat poslední video o updatu GE. Snad o víkendu ho vydám. Dále budu dělat videa o úkolech na Dyna, 7s úkoly, Pailaka, úkoly na rychlý exp a další podle času. Bohužel bez bety to zatím natáčet nejde.

  5. #5
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Plánuji teď dodělat poslední video o updatu GE. Snad o víkendu ho vydám. Dále budu dělat videa o úkolech na Dyna, 7s úkoly, Pailaka, úkoly na rychlý exp a další podle času. Bohužel bez bety to zatím natáčet nejde.
    Zasloužil by si nějakou odměnu tento chlapec
    Discord: kubajz#1727

  6. #6
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Zasloužil by si nějakou odměnu tento chlapec
    Pustěj mu betu. To je jeho odměna :-D

  7. #7
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Takový info potřebuji taky no, v topicu pod tímhle něco budeš mít co mi tam odpovídali, taky ale bych byl rád za nějaké shrnutí.
    Asi jo, díky.

    Ono se těžko ptá na něco, co neznáš a jinak je to na slohovku, je mi to jasné. Proto jsem o to poprosil, kdo by na to měl chuť, klidně v bodech. Aspoň se nasměruju a dogooglim.
    Xavier už tu jedno vlákno rozjel, něco se tam člověk dozví, ale jak sem psal, něco v kostce pro všechny by bylo fajn. Nemusí to být hned.

  8. #8
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Ty high lvl questy máš na mysli zřejmě tyto http://l2j.ru/graciaepilogue/index.php?s=seven+signs

    Do psaní nějakých slohů se mi moc nechce, ale když budeš mít nějaké konkrétní otázky tak mi klidně napiš na Discordu.
    Luxus to si počkám, díky

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    38
    Jo jinak rozhodně je dobrý si projít skilly - hrával jsem X let na High Five ale stejně si ty skilly procházím, protože někdy jeden skill může kompletně změnit styl hraní (např. na High Fivu je Chain Heal, díky kterýmu se všichni healeři celkem vyrovnali... Na Epilogu není, takže bishop kompletně dominuje).

    Dobrá databáze na Epilogue je tady: http://l2j.ru/graciaepilogue/ (v angličtině)

  10. #10
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Díky za odkaz, super.

    Otázky co mě napadli:
    WC/OL mají tu pasivku, když mlátí, tak si regenerují manu? nebo HP? Myslím tím, že si jí tím, když útočí, tak si jí vampí zpět.

    Kamael rasa - Soul Breaker - těžký na hraní? CO jsem pročítal skilly, tak to je nějakej light fighter co zároveň fušuje do magie.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top