Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. #1

    Olympiad Quests [EN/CZE]

    K olympiade mam jeste navrh - bylo by doopravdy super pokud by se vam podarilo vytvorit nejaky system questu, ktery by motival hrace regovat oly (neco jako je na HF) jinak to bude vypadat jako na IL kdy tam budou regovat jen oly farmeri a ostatni jen na nalivani. Nejaky system odmen pres questy by mohl motivovat i ostatni hrace.
    Napr daily quest - regni a odehraj alespon tri zapasy nebo vyhraj alespon jeden zapas za den.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Hi guys,

    I would like to suggest to make olympiad quest like on high five chronicle to have more people on olympiads and not only oly farmers waiting for their points all day long.

    Teclis: I am making a separate thread from this.
    Last edited by kubajz; 17-07-2019 at 10:18.
    Discord: kubajz#1727

  2. #2

    Olympiad Quests

    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    K olympiade mam jeste navrh - bylo by doopravdy super pokud by se vam podarilo vytvorit nejaky system questu, ktery by motival hrace regovat oly (neco jako je na HF) jinak to bude vypadat jako na IL kdy tam budou regovat jen oly farmeri a ostatni jen na nalivani. Nejaky system odmen pres questy by mohl motivovat i ostatni hrace.
    Napr daily quest - regni a odehraj alespon tri zapasy nebo vyhraj alespon jeden zapas za den.
    It's not a bad idea. Oly quests should be doable. However they do not belong to this chronicle. There would have to be big interest in this feature if we should implement it. So tell us how you feel about it.

  3. #3
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    It's not a bad idea. Oly quests should be doable. However they do not belong to this chronicle. There would have to be big interest in this feature if we should implement it. So tell us how you feel about it.
    Ja jsem pro

  4. #4
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Určitě pro, prosím

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Pokud by to bylo jako na h5 (i s rewardy) tak by to bylo fajn. Pokud by to mělo být nějaký vymyšlený custom tak spíš ne.

  6. #6
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    Pokud by to bylo jako na h5 (i s rewardy) tak by to bylo fajn. Pokud by to mělo být nějaký vymyšlený custom tak spíš ne.
    Takže raději budeš mít prázdnou Oly?

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Tak je mně celkem jedno jestli se bude fajtit poslední 2-3 dny v periodě (1x14dní) nebo každej den... Kempení oly není zrovna moje oblíbená činnost

  8. #8
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    Tak je mně celkem jedno jestli se bude fajtit poslední 2-3 dny v periodě (1x14dní) nebo každej den... Kempení oly není zrovna moje oblíbená činnost
    V tom případě by ti nemuselo vadit, pokud by to nebylo retail. Je přeci jasné, že ty odměny by nebyly přemrštěné - to už je na zvážení adminů a ti věřím, že se rozhodnou dobře

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Za mě nechat retail.

    Teclis: Myslene tak, ze uplne bez oly questov (retail), alebo ze oly questy ako na H5?
    Last edited by Teclis; 29-07-2019 at 19:32.

  10. #10
    Quote Originally Posted by mexikane View Post
    Pokud by to bylo jako na h5 (i s rewardy) tak by to bylo fajn.
    Bolo by to mozne.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top