Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 45
  1. #1

    Gracia Epilogue info

    Ahoj,

    měli byste někde někdo nějaké pěkné info, jaké hlavní rozdíly jsou v tomto chroniclu ? L2 sice smažim cca 15 let, zasekl jsem se ale na Interlude, aktuálně ale kvalitní menší rate nikde není a tak bych asi tohle chtěl zkusit. Hlavně mám otázky jako např. jestli je to ten chronicle, kde se vyplatilo mít a lvlit peta, jestli je destro úplně k hovnu a jestli je už v tomto chroniclu jednodušší udělat sub a nobless (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela ) atd. atd., nějaké tipy triky.

    Díky

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Rozdíly mezi Finalkou a Epilogem jsou vypsány zde:

    https://forum.lineage2.cz/showthread...l=1#post175196
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  3. #3
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Ahoj,

    měli byste někde někdo nějaké pěkné info, jaké hlavní rozdíly jsou v tomto chroniclu ? L2 sice smažim cca 15 let, zasekl jsem se ale na Interlude, aktuálně ale kvalitní menší rate nikde není a tak bych asi tohle chtěl zkusit. Hlavně mám otázky jako např. jestli je to ten chronicle, kde se vyplatilo mít a lvlit peta, jestli je destro úplně k hovnu a jestli je už v tomto chroniclu jednodušší udělat sub a nobless (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela ) atd. atd., nějaké tipy triky.

    Díky

    Přesně tak, destro je k hovnu. Vlk na dmg, slepici na manu

  4. #4
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Ahoj,

    měli byste někde někdo nějaké pěkné info, jaké hlavní rozdíly jsou v tomto chroniclu ? L2 sice smažim cca 15 let, zasekl jsem se ale na Interlude, aktuálně ale kvalitní menší rate nikde není a tak bych asi tohle chtěl zkusit. Hlavně mám otázky jako např. jestli je to ten chronicle, kde se vyplatilo mít a lvlit peta, jestli je destro úplně k hovnu a jestli je už v tomto chroniclu jednodušší udělat sub a nobless (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela ) atd. atd., nějaké tipy triky.

    Díky
    Peti uz existuju improved (+ great wolf/fenrir), takze sa urcite aspon zo zaciatku oplatia. Destro moze byt za urcitych okolnosti este silnejsi ako na GF. Baium Q sa da obist, barakiel este nie.

    Pridi si vyskusat na Betu co a ako.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela )
    O.o solo anal suffering? you should find team.
    Dont be solo carebear please. You must be strong and find party... or LaBokka find you, and tou become victim..

  6. #6
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Přesně tak, destro je k hovnu. Vlk na dmg, slepici na manu
    jako na ***** uplne neni, vyuziti najde, ale ne do pvp party, tam se nechyta
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  7. #7
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    jako na ***** uplne neni, vyuziti najde, ale ne do pvp party, tam se nechyta

    Není tady už náhodou taková ta polofréza? Respektive, že jak přejedeš 30+ % HP, tak se vypne?

  8. #8
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Přesně tak, destro je k hovnu. Vlk na dmg, slepici na manu
    Titan k hovnu? a od kdy? to že frenzy nejde na full HP je jedna věc,druhá věc je ta že na něj asi nemáš ruce,protože titan ti dokáže na gracii dát 2kk hitem do RB.Nahozenej v PVP tě vypne na hit.Tak né že je k hovnu,ale spíše nemáš ruce kámo

  9. #9
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    Titan k hovnu? a od kdy? to že frenzy nejde na full HP je jedna věc,druhá věc je ta že na něj asi nemáš ruce,protože titan ti dokáže na gracii dát 2kk hitem do RB.Nahozenej v PVP tě vypne na hit.Tak né že je k hovnu,ale spíše nemáš ruce kámo
    Nemám no, jsem digitální. Bez ručiček. Pro mě je destro nudnej char (proto za mě, na ***** ). A dotyčnej nepsal, co s tím destrem chce dělat jestli farmit nebo pvp Netřeba se do mě hned navážet.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Ahoj,

    měli byste někde někdo nějaké pěkné info, jaké hlavní rozdíly jsou v tomto chroniclu ? L2 sice smažim cca 15 let, zasekl jsem se ale na Interlude, aktuálně ale kvalitní menší rate nikde není a tak bych asi tohle chtěl zkusit. Hlavně mám otázky jako např. jestli je to ten chronicle, kde se vyplatilo mít a lvlit peta, jestli je destro úplně k hovnu a jestli je už v tomto chroniclu jednodušší udělat sub a nobless (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela ) atd. atd., nějaké tipy triky.

    Díky
    no škoda že k tomu dd nikdy nepřidali UD, hold u těchlejš chronikelu se upravy čekat dali. na greenu rusalky na fréze, tam snad byl každej šestej nekrem bo co, no až na ty kamaelce s tiárama.

 

 
Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top