Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45
  1. #11
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Nemám no, jsem digitální. Bez ručiček. Pro mě je destro nudnej char (proto za mě, na ***** ). A dotyčnej nepsal, co s tím destrem chce dělat jestli farmit nebo pvp Netřeba se do mě hned navážet.
    To si bereš moc osobně

  2. #12
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Ahoj,

    měli byste někde někdo nějaké pěkné info, jaké hlavní rozdíly jsou v tomto chroniclu ? L2 sice smažim cca 15 let, zasekl jsem se ale na Interlude, aktuálně ale kvalitní menší rate nikde není a tak bych asi tohle chtěl zkusit. Hlavně mám otázky jako např. jestli je to ten chronicle, kde se vyplatilo mít a lvlit peta, jestli je destro úplně k hovnu a jestli je už v tomto chroniclu jednodušší udělat sub a nobless (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela ) atd. atd., nějaké tipy triky.


    Díky

    https://www.youtube.com/watch?v=alTakMzxkTc tady máš jak asi cca funguje destro,je to jen RB,ale v pvp není až tak moc dobrej,pokud nejsi shozenej.

  3. #13
    Ok dík za info hoši, asi si pojedu zase spoilera

  4. #14
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Ok dík za info hoši, asi si pojedu zase spoilera
    aktivni spoil je celkem nedocenenej, ale moc lidi ho do aktivni party nechce
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  5. #15
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    aktivni spoil je celkem nedocenenej, ale moc lidi ho do aktivni party nechce
    No, jen do té doby než potřebujou 500 sopů na slska

  6. #16
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    591
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    No, jen do té doby než potřebujou 500 sopů na slska
    Tak to ses nikdy moc daleko nedostal

  7. #17
    Quote Originally Posted by Padme View Post
    Tak to ses nikdy moc daleko nedostal
    No, sice jsi to nepochopil, ale cajk

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    uš to není vono nó, po letech držet kladiva, sekyry a ruzné palice, ten spoil je uš nice (dohranej). v pt dobrej max na stun a fataly striky jinak tam je pro parádu, rupající šról tu gunu stejně rupne a vážený pan děd musí na lov znova. ovšem receptíky se hodí, ale kdo ty A bude pickovat, když si každej do S max vystačí s commony.

  9. #19
    Ok, mám ještě pár supr čupr otázek:

    1. je to tu vyváženější nějakým způsobem ohledně farmení ? Za SH si vždy človek vyCDLkoval 76 během chvíle, to samé destro a jeho vláčky, o dost horší to měla ale dýka, tank atd. když měl jet jen na CH buffy, jak je to s tímhle chronicle ?
    2. je někde pěkně znázorněný, jaký pet je nejvhodnější ke konkrétnímu charu? a jestli je na ty pety jen jednoduchý quest s tím, že pak člověk šetří jen na jeho equip od pet managera, nebo je k tomu ještě něco potřeba
    3. po takové standardní farmářský cestě, kdy si udělá 3rd a běhá si quest na subclass, co je potom dál? já vždy končil u farmení S rcptů v ToI / varka, popř. krystaly na PI, tady se pak lidi hrnou kam ? Hraju hodně náhodně, abych se uplatnil v aktivním klanu, tak jestli je možnost si vyjíždět i solo top equip

  10. #20
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    1. To ze vezmes wc bd sws a jdes snadno vlakovat cata nebo treba varku to uz tu s destrem moc nejde
    2.u petu je to vcelku snadne magove a doplnovaci koku a melle chary vlka

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top