Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 45

Hybrid View

  1. #1

    Gracia Epilogue info

    Ahoj,

    měli byste někde někdo nějaké pěkné info, jaké hlavní rozdíly jsou v tomto chroniclu ? L2 sice smažim cca 15 let, zasekl jsem se ale na Interlude, aktuálně ale kvalitní menší rate nikde není a tak bych asi tohle chtěl zkusit. Hlavně mám otázky jako např. jestli je to ten chronicle, kde se vyplatilo mít a lvlit peta, jestli je destro úplně k hovnu a jestli je už v tomto chroniclu jednodušší udělat sub a nobless (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela ) atd. atd., nějaké tipy triky.

    Díky

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Rozdíly mezi Finalkou a Epilogem jsou vypsány zde:

    https://forum.lineage2.cz/showthread...l=1#post175196
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  3. #3
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Ahoj,

    měli byste někde někdo nějaké pěkné info, jaké hlavní rozdíly jsou v tomto chroniclu ? L2 sice smažim cca 15 let, zasekl jsem se ale na Interlude, aktuálně ale kvalitní menší rate nikde není a tak bych asi tohle chtěl zkusit. Hlavně mám otázky jako např. jestli je to ten chronicle, kde se vyplatilo mít a lvlit peta, jestli je destro úplně k hovnu a jestli je už v tomto chroniclu jednodušší udělat sub a nobless (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela ) atd. atd., nějaké tipy triky.

    Díky

    Přesně tak, destro je k hovnu. Vlk na dmg, slepici na manu

  4. #4
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Přesně tak, destro je k hovnu. Vlk na dmg, slepici na manu
    jako na ***** uplne neni, vyuziti najde, ale ne do pvp party, tam se nechyta
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  5. #5
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    jako na ***** uplne neni, vyuziti najde, ale ne do pvp party, tam se nechyta

    Není tady už náhodou taková ta polofréza? Respektive, že jak přejedeš 30+ % HP, tak se vypne?

  6. #6
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Přesně tak, destro je k hovnu. Vlk na dmg, slepici na manu
    Titan k hovnu? a od kdy? to že frenzy nejde na full HP je jedna věc,druhá věc je ta že na něj asi nemáš ruce,protože titan ti dokáže na gracii dát 2kk hitem do RB.Nahozenej v PVP tě vypne na hit.Tak né že je k hovnu,ale spíše nemáš ruce kámo

  7. #7
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    Titan k hovnu? a od kdy? to že frenzy nejde na full HP je jedna věc,druhá věc je ta že na něj asi nemáš ruce,protože titan ti dokáže na gracii dát 2kk hitem do RB.Nahozenej v PVP tě vypne na hit.Tak né že je k hovnu,ale spíše nemáš ruce kámo
    Nemám no, jsem digitální. Bez ručiček. Pro mě je destro nudnej char (proto za mě, na ***** ). A dotyčnej nepsal, co s tím destrem chce dělat jestli farmit nebo pvp Netřeba se do mě hned navážet.

  8. #8
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Nemám no, jsem digitální. Bez ručiček. Pro mě je destro nudnej char (proto za mě, na ***** ). A dotyčnej nepsal, co s tím destrem chce dělat jestli farmit nebo pvp Netřeba se do mě hned navážet.
    To si bereš moc osobně

  9. #9
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Ahoj,

    měli byste někde někdo nějaké pěkné info, jaké hlavní rozdíly jsou v tomto chroniclu ? L2 sice smažim cca 15 let, zasekl jsem se ale na Interlude, aktuálně ale kvalitní menší rate nikde není a tak bych asi tohle chtěl zkusit. Hlavně mám otázky jako např. jestli je to ten chronicle, kde se vyplatilo mít a lvlit peta, jestli je destro úplně k hovnu a jestli je už v tomto chroniclu jednodušší udělat sub a nobless (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela ) atd. atd., nějaké tipy triky.

    Díky
    Peti uz existuju improved (+ great wolf/fenrir), takze sa urcite aspon zo zaciatku oplatia. Destro moze byt za urcitych okolnosti este silnejsi ako na GF. Baium Q sa da obist, barakiel este nie.

    Pridi si vyskusat na Betu co a ako.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    26
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    (už úplně nemám čas na to každých 5 dní číhat na random spawn baiuma, natož podplácet partu na kill Barakiela )
    O.o solo anal suffering? you should find team.
    Dont be solo carebear please. You must be strong and find party... or LaBokka find you, and tou become victim..

 

 
Page 1 of 5 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top