Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
  1. #11
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    blbost nedělal bych z toho až tak moc.už jen to že to bude (nejspíš 10x rate) Tak už to je v celku dost + nějaký bufery atd? sorry ale né! Tady nejsi na IL tady máš kokabury atd.mít k tomu buf tak ti mágové udělaj 80+ a ty se mužeš šmrdlat ze 70.. takže bych z toho nedělal nějakej MID rate! nechal bych klasiku možná někdy později tu vitku,ale už i ta mi příjde dost.min týden bych jí do donate ani nedal max rune exp a PA.
    no jak myslíš ale na GF/GE expí lepe fighter jak mage a neříkám že se musí dělat všechny úpravy jen jsem vypsal co se mi líbilo za úpravy.
    Ale podle toho co píšeš tak jsi hrál převážně za mage a pro fightera je vlk k ničemu pokud nemá buff takže fighterovi nezbyde nic jineho než si opět založit full buff partu pokud se jeho parta nesleze a farmit pořád stejně tupě jako doposud

    To Tanzman: BTW pokud jsi hrál na stejném serveru jako já tak moc dobře víš že by buff NPC tu hru zas tolik neovlivnilo

  2. #12
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Bavím se o Full CP TZ 9 charu,nikoliv o tom jestli hraju solo.A co se týče toho co jsem hrál tak je to asi jedno,jelikož jsem hral všechny party (Archer,malee,mage) takže vim jak jaká parta expí rychle pomalu atd.A pokud vezmem to že bude někdo hrát solo tak si stejně bufera udělá.At už to jsem já nebo kdokoliv jinej.Takžě za mě bez bufera,max newbie buff do lvl 75 tak jak je to všude.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Craizzi View Post

    Buff 75lvl+ - cov/pow/pof 5minut (pokud nemají delší dobu trvání v základu)
    Teclis: Na zaciatku len newbie buff do 85. Pripadne dalsie buffy neskor formou boost eventu
    - Přidání formou Boost eventu na IL nemělo dle mého žádný kladný dopad a jen to vedlo ke zvýšení počtu boxů v začátcích. A chtěl bych vidět jak někdo pojede na newbie buffu do levelu 85 je nereálné to raději nechte rovnou na základním nastavení tak aby se tedy více motivovalo lidi hrát support když už máte úmysl nechat newbie buff tak dlouho. Ve finále když budeš mít vlka tak jej stejně nenabufuješ a bude ti uplně kničemu když nebude dávat dmg.
    Mluvíš o zvyšování boxů, co se tak socializovat? A zahrát si s někým kdo toho suppa pojede?

    GE se solo dá hrát, ale budeš zaostalej, než kdybys hrál char přes LFP případně v CP a nebo ve schopném clanu.

    Gracia/h5 je o CP

  4. #14
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Mluvíš o zvyšování boxů, co se tak socializovat? A zahrát si s někým kdo toho suppa pojede?

    GE se solo dá hrát, ale budeš zaostalej, než kdybys hrál char přes LFP případně v CP a nebo ve schopném clanu.

    Gracia/h5 je o CP
    to málo kdo chápe že potřebuješ i activ suport

  5. #15
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Mluvíš o zvyšování boxů, co se tak socializovat? A zahrát si s někým kdo toho suppa pojede?

    GE se solo dá hrát, ale budeš zaostalej, než kdybys hrál char přes LFP případně v CP a nebo ve schopném clanu.

    Gracia/h5 je o CP

    Já nepsal že chci zvyšovat boxy spíš je eliminovat tím že se nebude dělat full pet parta jen kvuli tomu že budeš mít jen newbie buff na začátku.

    BTW kdybych nevěděl o čem Gracia/H5 je tak asi půjdu někde na C4/IL a budu farmit do němoty solo sám bez nikoho

  6. #16
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    blbost nedělal bych z toho až tak moc.už jen to že to bude (nejspíš 10x rate) Tak už to je v celku dost + nějaký bufery atd? sorry ale né! Tady nejsi na IL tady máš kokabury atd.mít k tomu buf tak ti mágové udělaj 80+ a ty se mužeš šmrdlat ze 70.. takže bych z toho nedělal nějakej MID rate! nechal bych klasiku možná někdy později tu vitku,ale už i ta mi příjde dost.min týden bych jí do donate ani nedal max rune exp a PA.

    Teclis: Vita itemy na zaciatku ani nebudu, az po prvych heroch
    magove budou na zacatku urcite expit rychleji ale pak stejne zacnou dostavat na ***** :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  7. #17
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    magove budou na zacatku urcite expit rychleji ale pak stejne zacnou dostavat na ***** :-)
    Taky záleží na tom jací magové,když ti udělaj 150 tak tě mažou slušně

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    odbíje-li shrine a další kvest lokace jež smutné dnes, v boxech furt dali vale pro reputaky v efekt.skillů v clancechtě. i tej nálepky s low-rates_option's, že všecky chronikely sou stále nízkí na chancech spoil, drop a nulovej zisk full.eq (0.000000554% přík.) to mě na těchlejš platformách vždicky s**** s prominutím a s QI je to stejné všude.

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    29
    Zdravím, já přidám svůj názor, i když vidím, že moc lidí zde stejný nemá, ale od toho 100 lidí, 100 chutí a né každý se vyjádří na fóru.

    Pokud uděláte další server s bufferem na ho*no, ten server umře zase celkem brzy. Hrál jsem už na desítkách serverů, sám sem i nějakou tu ušmudlanou Javu rozjel. Největší úspěch má následující setting:
    - NPC Buffer s fullbuffem na 2 hodiny či více (klidně i ty buffer shopy, že si například někdo vytvoří buffera, naplusuje buff a pak ho prodává)
    - TVT event
    - Vote coiny (pořádně server propagovat a za ty coiny nějakou smysluplnou odměnu)

    Co je na tom nejkrásnější, že když to uděláte třeba i rate 10, tak s těmi buffy to půjde pěkně a bude krásný PvPčkaření.

    Kdo má v dnešní době tolik času si dělat buffery a pak je ještě vybavovat, nekomfortně přepínat mezi okny,... To byl vždy největší pain. Znám spoustu lidí, co to odradilo a taky spoustu lidí má předpotopního kompa a bude to honit na low detaily.

    Nejlépe udělejte google anketu, tak uděláte serverovou konfiguraci, kterou bude preferovat většina.

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Zachovejme nastavení servru co nejblíže retailu, tzv. žádní NPC buffeři, speciální porty, custom RB apod.

    Co se HB týče tam bych to zkrátil z měsíce na 14 dní. Přece jen tím, že je to Epilog a ne Final, tak netřeba prodlužovat deficit fighterů vůči mage classam, které mohou velmi brzo "bydlet" ve fogu. (Kdo někdy otvíral HB retail cestou, tak mi dá určitě za pravdu a radši si namobuje varku 2x)

    Teclis: s tym deficitom fajtrov to nebude az take horuce, aj fajtrom pribudli dobre lokacky na exp: GC, Crypts of disgrace atd...

    edit:
    1) Nápad resetu vlajek po každých 3. TW je fajn.
    Teclis: reset bude na zaciatku kazdych tretich TW. Tzn: vzdy po 4 tyzdnoch sa na zaciatku TW resetnu.
    2) Vita itemy bych přidal případně po měsíci.
    Teclis: ako uz pisane, budu najskor po prvych heroch
    Last edited by Teclis; 19-07-2019 at 09:03.

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top