Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by ThrowArrow View Post
    Zdravím, já přidám svůj názor, i když vidím, že moc lidí zde stejný nemá, ale od toho 100 lidí, 100 chutí a né každý se vyjádří na fóru.

    Pokud uděláte další server s bufferem na ho*no, ten server umře zase celkem brzy. Hrál jsem už na desítkách serverů, sám sem i nějakou tu ušmudlanou Javu rozjel. Největší úspěch má následující setting:
    - NPC Buffer s fullbuffem na 2 hodiny či více (klidně i ty buffer shopy, že si například někdo vytvoří buffera, naplusuje buff a pak ho prodává)
    Ae tohle není debilní kamael bez ochrany, tady ti botit nedovolí

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Ae tohle není debilní kamael bez ochrany, tady ti botit nedovolí
    Nechápu ten nápad s botem? Nikdy jsem nebotil a nikdy jsem to neměl za potřebí. Kdybych botil, tak si nestěžuji na to, že není NPC buffer, vybotil bych si buffery..

    Nehledě na to, že botit jde všude ať máš sebelepší ochranu na serveru
    Last edited by ThrowArrow; 19-07-2019 at 08:39. Reason: dodatek

  3. #23
    Quote Originally Posted by ThrowArrow View Post
    Nejlépe udělejte google anketu, tak uděláte serverovou konfiguraci, kterou bude preferovat většina.
    Anketa je k ničemu, protože ti tam stejně bude hlasovat tak 5-10% lidí (rozhodně ne většina). Určitě tam nebudou stovky hlasů.
    Jinak podle mě nějaký 2hodinový buffy server nespasej. Spousta lidí je zvyklá si tahat buffpety, pořád je to praktičtější, a pořád jsou lidi, co je hrajou aktiv. Vote coiny byly i na IL, tak počítám, že budou i tady - spíš je otázka jestli je nechat tradovatelné, protože na IL z toho vznikla prakticky druhá měna. Ale asi záleží co tady bude za odměny.

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by ThrowArrow View Post
    Nechápu ten nápad s botem? Nikdy jsem nebotil a nikdy jsem to neměl za potřebí. Kdybych botil, tak si nestěžuji na to, že není NPC buffer, vybotil bych si buffery..

    Nehledě na to, že botit jde všude ať máš sebelepší ochranu na serveru
    Chci vidět
    Last edited by Superstar; 20-07-2019 at 08:39.

  5. #25
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Anketa je k ničemu, protože ti tam stejně bude hlasovat tak 5-10% lidí (rozhodně ne většina). Určitě tam nebudou stovky hlasů.
    Jinak podle mě nějaký 2hodinový buffy server nespasej. Spousta lidí je zvyklá si tahat buffpety, pořád je to praktičtější, a pořád jsou lidi, co je hrajou aktiv. Vote coiny byly i na IL, tak počítám, že budou i tady - spíš je otázka jestli je nechat tradovatelné, protože na IL z toho vznikla prakticky druhá měna. Ale asi záleží co tady bude za odměny.
    S tím bufem bych uplně nesouhlasil kromě lokací jako HB a Gracie můžeš využívat portery což na IL nemáš. každej sumoner má na lvlu 56 sumon( WC na lvlu 78 naportí celou partu) a tím je možné pořešit přesun na farmu během pár sekund a ve finále nepotřebuješ pet partu na bufy. A kdyby byly NPC na buff i na Gracii a na HB tak je to vcelku jedno pač těch pár sekund co strávíš přesunem versus přepínání oken a bufování tak je to efektivnější pokud není full aktiv parta včetně supportu.

    Co se týče WC a DEC jako DEC at jsou klidně tradovatelne ale WC by měly být odměnou pro ty co votuji a ne že si odměny budou užívat ti co pro to neudělali nic.

    Teclis: WC sa davaju aj ako odmeny z eventov, takze budu urcite tradovatelne.
    Last edited by Teclis; 19-07-2019 at 12:38.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    54
    Quote Originally Posted by Mist View Post
    Co se HB týče tam bych to zkrátil z měsíce na 14 dní. Přece jen tím, že je to Epilog a ne Final, tak netřeba prodlužovat deficit fighterů vůči mage classam, které mohou velmi brzo "bydlet" ve fogu. (Kdo někdy otvíral HB retail cestou, tak mi dá určitě za pravdu a radši si namobuje varku 2x)

    Teclis: s tym deficitom fajtrov to nebude az take horuce, aj fajtrom pribudli dobre lokacky na exp: GC, Crypts of disgrace atd...
    Crypty jsou solo lokace a v GC jsou atri šutry jen nahoře, kde je to taky solo (malé šance) a celkově se to opravdu srovnávat s FoGem nedá.

    Co se atribut stonů týče, tak stejně FoG bude top do doby, než se neotevřou Chimery. To bude z mých zkušeností trvat, protože questit to bude jen "pár lidí"

    Zkuste o tom ještě popřemýšlet, díky.

  7. #27
    Quote Originally Posted by Craizzi View Post
    S tím bufem bych uplně nesouhlasil kromě lokací jako HB a Gracie můžeš využívat portery což na IL nemáš. každej sumoner má na lvlu 56 sumon( WC na lvlu 78 naportí celou partu) a tím je možné pořešit přesun na farmu během pár sekund a ve finále nepotřebuješ pet partu na bufy. A kdyby byly NPC na buff i na Gracii a na HB tak je to vcelku jedno pač těch pár sekund co strávíš přesunem versus přepínání oken a bufování tak je to efektivnější pokud není full aktiv parta včetně supportu.

    Co se týče WC a DEC jako DEC at jsou klidně tradovatelne ale WC by měly být odměnou pro ty co votuji a ne že si odměny budou užívat ti co pro to neudělali nic.

    Teclis: WC sa davaju aj ako odmeny z eventov, takze budu urcite tradovatelne.
    Pokud už někde mám wc 78+ tak asi nepotřebuju noc buffera ne? počítám tedy s tím, že npc buffer by neměl s/d. Za mě jako rebuff party bufpettama je otázka tak minuty max. Ale nejde o čas který tím strávíš. Spíš to, že nějaký soe do města (to ti kritne protože to známe ) pak zase běhat po městě, buffer, pak port a někam běžet. Not for me. Nemám problém s newbie buffama třeba dokonce života, ale “komplet” npc buff bez 3rd imho trochu moc.

  8. #28
    Quote Originally Posted by ThrowArrow View Post
    Zdravím, já přidám svůj názor, i když vidím, že moc lidí zde stejný nemá, ale od toho 100 lidí, 100 chutí a né každý se vyjádří na fóru.

    Pokud uděláte další server s bufferem na ho*no, ten server umře zase celkem brzy. Hrál jsem už na desítkách serverů, sám sem i nějakou tu ušmudlanou Javu rozjel. Největší úspěch má následující setting:
    - NPC Buffer s fullbuffem na 2 hodiny či více (klidně i ty buffer shopy, že si například někdo vytvoří buffera, naplusuje buff a pak ho prodává)
    - TVT event
    - Vote coiny (pořádně server propagovat a za ty coiny nějakou smysluplnou odměnu)

    Kdo má v dnešní době tolik času si dělat buffery a pak je ještě vybavovat, nekomfortně přepínat mezi okny,... To byl vždy největší pain. Znám spoustu lidí, co to odradilo a taky spoustu lidí má předpotopního kompa a bude to honit na low detaily.
    ten cas nema vetsina, proto vetsina nehraje solo ale v parte kde ti tohle odpada
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  9. #29
    Quote Originally Posted by Mist View Post
    Co se atribut stonů týče, tak stejně FoG bude top do doby, než se neotevřou Chimery. To bude z mých zkušeností trvat, protože questit to bude jen "pár lidí"

    Zkuste o tom ještě popřemýšlet, díky.
    nechci nikomu brat iluze o HB, ale jeho otevreni je asi to nejmensi zlo.
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by ThrowArrow View Post
    Zdravím, já přidám svůj názor, i když vidím, že moc lidí zde stejný nemá, ale od toho 100 lidí, 100 chutí a né každý se vyjádří na fóru.

    Pokud uděláte další server s bufferem na ho*no, ten server umře zase celkem brzy. Hrál jsem už na desítkách serverů, sám sem i nějakou tu ušmudlanou Javu rozjel. Největší úspěch má následující setting:


    - NPC Buffer s fullbuffem na 2 hodiny či více (klidně i ty buffer shopy, že si například někdo vytvoří buffera, naplusuje buff a pak ho prodává)


    - TVT event


    - Vote coiny (pořádně server propagovat a za ty coiny nějakou smysluplnou odměnu)


    Co je na tom nejkrásnější, že když to uděláte třeba i rate 10, tak s těmi buffy to půjde pěkně a bude krásný PvPčkaření.

    Kdo má v dnešní době tolik času si dělat buffery a pak je ještě vybavovat, nekomfortně přepínat mezi okny,... To byl vždy největší pain. Znám spoustu lidí, co to odradilo a taky spoustu lidí má předpotopního kompa a bude to honit na low detaily.

    Nejlépe udělejte google anketu, tak uděláte serverovou konfiguraci, kterou bude preferovat většina.


    ankety? jó ankety tak ti si pouštím na jutubu skoro pořád sou zde viz videjko https://www.youtube.com/watch?v=rnF9ThcpFQE / wc či heal mi v tej druhe bo třetí kolonce niekterak nevadili, (znám fúru co na to maj ramky a ještě zvladnou pařit třeba grindawn) aspoň si víc nadropíš a mošno je všdycki větší chance na ňákéj ten fulldrop. npec buff dat mošno za coiny třeba po tej 40tke.

 

 
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top