Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
  1. #31
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    ve finále nebudme líný a ten HB si otevřem.nebude tam hrát 100 lidí aby to trvalo věčnost

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    253
    Je úplně jedno kolik bude hrát lidí, hb dokáže otevřít 1 parta a trvá to min. 4 dny (reuse instancí). Pokud se otevře za měsíc sám tak pochybuju že někdo bude ztrácet čas otevíráním aby se otevřel týden před "samootevřením".

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    jj jedno že? no uš aby to bylo, trust pointy čekaj, zde to mate pěkně vypsáné všecko. https://lineage.pmfun.com/list/quest...lbound-caravan

  4. #34
    jo sem zvedavej kdo se s tim bude *****
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    no každej, možná já ale spoily v pt nechtěj prej. no naposledy sme tam byli vod titans kdo z nich hrál to uš nevím, tak všdy po 19cté hodinke kdo měl pt sme šli v heine ve 3/4 portili a šli sbírat.
    Last edited by Hora cio; 22-07-2019 at 22:54.

  6. #36
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Je mi zle už jen z toho jak každý píše aby byl bufer.Chcete bufera? Jdete hrát na (mid rate) kde máte full buf.Zde se plánuje low rate bez bufera.Tady nejsme na IL kde není potřeba full CP.Tento chronicle je dělaný na CP nikoliv solo hraní.Takže pokud chcete bufy udělejte si vlastní CP kde máte full buf.Hrozná doba jak nikdo nechce hrát suport,hold málo lidí na to má ručičky

  7. #37
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    Hrozná doba jak nikdo nechce hrát suport,hold málo lidí na to má ručičky
    spis chcou vsichni pvp body me staci hrat bd/sws a jsem nadmiru spokojen :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    jj, zlaté časy ve fogu, tak stačil by i trialbox žejo na bufferky wc, heal atd. no vono mě to uš taky votravovvalo furt jenom město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff a město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff město buff a takhle dokola stale. jako flašky jasný šup do glocerky pro sumon krystaly a lahve a port přímo vod wc. jóo na začatku každej žebral o šŕoly a buff ve valley či antarasu.

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    4
    Ahoj,
    také bych se chtěl zde vyjádřít:

    Otevírání HB, proč by ne.
    NPC buffer je dle mě naprostý nesmysl, ti, kteří ho chtějí stejně po 1 herech na serveru končí a pak tu zůstávají lidi, kteří si buffery stejně dělají nebo za ně hrají (já osobně hraju supporty rád a tím NPC bufferem se mi zkazí expení 1-78lvl, pak až se mnou bude chtít mít někdo něco do činění)
    Jediná rozumná věc, kterou bych tu viděl, je navýšení S/D na 5 minut, to mi přijde rozumné.

  10. #40
    @Teclis
    Hele na Gracu byla featura, ze se dali menit autribut stony za krystaly, planuje se to i tady?

 

 
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top