Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    11

    Hajzl na DE 2018

    Zdravim,
    v minulém roce jsem s Hajzlem opět navštívil server Dark Elmore a potkal spoustu nových, ale i starých známých. Pár lidí se mě ptalo jeslti zase bude video a i když jsem zde hrál ani ne měsíc tak jsem nakonec pár věcí natočil. Nejde o nic převratného spíš jen tak for fun video pro ty kteří si mě pamatují. Rád bych ještě poděkoval jak GMkům, tak i všem ostatním, které jsem tu potkal.

    Snad se zase někdy uvidíme! :)


  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    mno....jaká škoda, že to ILko rychlíkem pofofrovalo někam do Holanska a hold jeho pojť musí ihned skončit a tím vlastně nedostojí své prvé štafetě, no nic co? snad ta revoluce serverů něco přinese. Ovšem nadále počítame s DE-IL19, to se myslím nikdy nezměnilo. H5kovou interakci tu má snad každý zašitou žejóó..... onoho lepší než ňaké spropadlé Destiny o highrejt nebo co jo a vod máje spuštěnné na L2Elixire uš nově hlásaj přez 4k v hezkích časech evropskejch.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    mno....jaká škoda, že to ILko rychlíkem pofofrovalo někam do Holanska a hold jeho pojť musí ihned skončit a tím vlastně nedostojí své prvé štafetě, no nic co? snad ta revoluce serverů něco přinese. Ovšem nadále počítame s DE-IL19, to se myslím nikdy nezměnilo. H5kovou interakci tu má snad každý zašitou žejóó..... onoho lepší než ňaké spropadlé Destiny o highrejt nebo co jo a vod máje spuštěnné na L2Elixire uš nově hlásaj přez 4k v hezkích časech evropskejch.
    Jj, hlásat si můžou aj 20k lidí, ale když měsíc v Giranu stojí stejných 100 charů tak je něco divného žeano? To jen debil by hrál na takovém serveru, kde dělají takové ojeby.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Jj, hlásat si můžou aj 20k lidí, ale když měsíc v Giranu stojí stejných 100 charů tak je něco divného žeano? To jen debil by hrál na takovém serveru, kde dělají takové ojeby.



    TOJOTOJÓÓ.....nóóóóó také sem měl dojem, že ten plustrejd tam točí engliš ti samí tributoři ač bylo reálné že za elixirplus mají neomezenej prostor. inak na férovku těch klonů v Giru tam sedělo nanejvejš přes 500ks a pár stovek v dalších. jasněě, kejval sem jako vůl proč ten offtrejd napočítavaj, když tam v tisíci možno vejš každej běhal a měl zaplejch tucet boxů. za mě to byl trapot, rejty nízkí spoil nuloví a omezenej trejd dialog. nóó myslím že jeden den bohatě stačil a za min bylo rozhodnuto "dal sem si pauzu, ten alarmvote byl otravnej" toť vše.
    https://www.youtube.com/watch?v=zP1OxzQ29Ak

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top