Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 61 to 67 of 67
  1. #61
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by C4jk View Post
    Neohraný chronicle možná, ale také je k tomu důvod. Škoda, že se nedržíte IL, když teď o vás ví i trochu zahraniční komunita. Mohl to být relativně aktivní server.

    Na GE bohužel nikdo kromě pár zarytých příznivců DE hrát nebude. Škoda.
    Už loni mnoho lidí volalo po změně, takže letos chceme pustit něco jiného, já věřím že na GEčko dorazí dost lidu, bude parádně nastavené.

    Ohledně ILka, chceme ho držet paralelně aby jel dál vývoj. Pokud o něj bude zájem napřesrok tak je to určitě hratelné, letos tam byli nej bytky co jsme zažili vůbec, škoda že jsme naštvali tolik zahraničních serverů co na nás poslali ty DDoS parády, ale s tím už si umíme také poradit. Nový projekt bude startovat pod full ochranou rovnou.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  2. #62
    Tak po precteni prispevku myslim, ze Gracia Epilogue je idealni - odladena, celkem balanced, je tam trochu mene grindeni a s rozumnym rate by to mohl byt solidni projekt. Dost lidi na Gracii Final vzpomina v dobrem a tajne doufa, ze neco podobneho by se mohlo zopakovat, vcetne mne.

    a) jak tu uz bylo zmineno, dal bych nejaky max 3 klienty na IP zezacatku

    b) co se tyce rate: stara Gracia Final tusim rok 2013 byla rate 8x a uprimne pro aktivniho hrace (ne nolifera) je to celkem grinding, pamatuji si, ze po 12 - 14 mesicich hrani v prumernym klanu jse mel dyna set a vesper dualy +4 (300 earth) a dalsi pulrok jsem farmil armor, kterej jsem nakonec nedodelal ( zustal jsem nekde kolem 100 att v armoru + doplncich, o +6 setu nemluve...). Skoro vsechny skilly na +30. Farmeni fortress zbesile, nocni farmeni green na HB a chimer. V souctu asi 20 mesicu celkem solidniho grindeni a do endgamoviho gearu jeste porad dost daleko. Pamatuji si, ze tenkrat Aequitas meli jako jedini asi 3 vesper sety, z toho 2 nemeli ani odsealovany. To bylo tehdy zhruba dva roky po startu, kdy zacali lidi odchazet.
    Last edited by Dragonstance; 28-04-2019 at 02:45.

  3. #63
    Quote Originally Posted by Dragonstance View Post
    Tak po precteni prispevku myslim, ze Gracia Epilogue je idealni - odladena, celkem balanced, je tam trochu mene grindeni a s rozumnym rate by to mohl byt solidni projekt. Dost lidi na Gracii Final vzpomina v dobrem a tajne doufa, ze neco podobneho by se mohlo zopakovat, vcetne mne.

    a) jak tu uz bylo zmineno, dal bych nejaky max 3 klienty na IP zezacatku

    b) co se tyce rate: stara Gracia Final tusim rok 2013 byla rate 8x a uprimne pro aktivniho hrace (ne nolifera) je to celkem grinding, pamatuji si, ze po 12 - 14 mesicich hrani v prumernym klanu jse mel dyna set a vesper dualy +4 (300 earth) a dalsi pulrok jsem farmil armor, kterej jsem nakonec nedodelal ( zustal jsem nekde kolem 100 att v armoru + doplncich, o +6 setu nemluve...). Skoro vsechny skilly na +30. Farmeni fortress zbesile, nocni farmeni green na HB a chimer. V souctu asi 20 mesicu celkem solidniho grindeni a do endgamoviho gearu jeste porad dost daleko. Pamatuji si, ze tenkrat Aequitas meli jako jedini asi 3 vesper sety, z toho 2 nemeli ani odsealovany. To bylo tehdy zhruba dva roky po startu, kdy zacali lidi odchazet.
    zapomels doplnit ze si byl solo hrac. coz je podstatnej rozdil v expeni a ekvipovani. to co si ty jel 12 mesicu jsem ja mel za 2.
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  4. #64
    Nebyl jsem solo hrac, hral jsem s Fortressem a spol atd. celym klanem. Jako, nepamatuju si presne, jak dlouho to trvalo, ale urcite aspon pul roku, nez jsem se dostal k prvnim attribute crystalum, coz je asi nejvetsi skok v gearu. Problem byl v tom, ze lepsi klany blokuji Tiata, coz na Epilogue je vic lokaci na farmeni krystalu ne?

  5. #65
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    5
    guys, I made a suggestion, but my post had to be approved, and it never was, my post would be a bit long to place it here, I will raise it again, to see if the community likes the idea
    Last edited by JohanM; 01-06-2019 at 04:19.

  6. #66
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    26
    Поиграл на HF, Gracia Final и Epilogue. Это говно
    Дану нафиг, давайте лучше Interlude plz.. )

  7. #67

 

 
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top