Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 67

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    Ať je co chce za chronicle, už jenom to že dáte posranej multibox tak server fakticky zabijete už od začátku a po chvíli to dopadne úplně stejně jako DE.
    Jj hned po leavnutí stran co prohrály by tu bez dualboxu hrálo dalších pět set tisíc lidí . By se ti na to tu hrát každý vysral už tím tuplem.

    Jestli nejseš schopný ve full pt vyjet někoho kdo boxuje pety, tak jseš neschopnej a to omezení dualu nespraví.
    Last edited by Superstar; 05-02-2019 at 12:28.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Jj hned po leavnutí stran co prohrály by tu bez dualboxu hrálo dalších pět set tisíc lidí . By se ti na to tu hrát každý vysral už tím tuplem.

    Jestli nejseš schopný ve full pt vyjet někoho kdo boxuje pety, tak jseš neschopnej a to omezení dualu nespraví.
    A sakra ted sem se to dověděl. A já proč mi to nejde a nejde a ono to je o tom mít tu full PT, buff petama a dalšíma charama. Víš, to že lidi odchází není kvůli tomu že prohráli s někým war. No nějak si to přeber.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    280
    Ahoj,

    po delší době jsem přišel kouknout co je nového :-).

    Dostal jsem zase chuť si zahrát a koukám, že se plánuje něco více než spuštění / reset DEčka co známe. Pokud můžu, rád bych se v krátkosti vyjádřil. Jde o to, že ať pustíte cokoli, vždycky Vám tu někdo přijde a v rámci možností se Vám snad zafinancuje i provoz přes mikrotranskace. Spíš bych zkusit na to jít jinak. Jak ten projekt udržet déle při životě. Já nemám moc chuť každý rok začínat znova. Někomu to třeba nevadí a já to celkem chápu...proto jsi Šroube psal, že pustíš nový projekt vedle klasiky co už známe.

    Podlě mě je čas zaexperimentovat a zkusit pustit nějaký Classic (pokud je to možné nevím jestli ho musíte koupit nebo co). Klasické chronicly máme všichni ohrané...vlastně i ten Classic ikdyž ne tak moc ...Proste se přimlouvám za Classic raty mezi 7-10x spíš k té 8x... A za prachy nám tam šoupneš čepičky a nejaké kravinky...popřípadě jestli tam půjde implementovat Vendor
    Last edited by Bisonek; 18-02-2019 at 20:03.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Bisonek View Post
    Ahoj,

    po delší době jsem přišel kouknout co je nového :-).

    Dostal jsem zase chuť si zahrát a koukám, že se plánuje něco více než spuštění / reset DEčka co známe. Pokud můžu, rád bych se v krátkosti vyjádřil. Jde o to, že ať pustíte cokoli, vždycky Vám tu někdo přijde a v rámci možností se Vám snad zafinancuje i provoz přes mikrotranskace. Spíš bych zkusit na to jít jinak. Jak ten projekt udržet déle při životě. Já nemám moc chuť každý rok začínat znova. Někomu to třeba nevadí a já to celkem chápu...proto jsi Šroube psal, že pustíš nový projekt vedle klasiky co už známe.

    Podlě mě je čas zaexperimentovat a zkusit pustit nějaký Classic (pokud je to možné nevím jestli ho musíte koupit nebo co). Klasické chronicly máme všichni ohrané...vlastně i ten Classic ikdyž ne tak moc ...Proste se přimlouvám za Classic raty mezi 7-10x spíš k té 8x... A za prachy nám tam šoupneš čepičky a nejaké kravinky...popřípadě jestli tam půjde implementovat Vendor
    https://forum.lineage2.cz/showthread...l=1#post170558

    Classic je sranec, nemá to s lajnou co dělat asi jako GoD+ chronicles. Jestli tu chceš hrát javu, tak to tady nenajdeš bych řekl.

  5. #5
    No spíš si myslím, že mu jde o to, že si tady každej pologuje partu a sjedi si prakticky 90 % RB.
    Což to mě taky sralo, taky bych byl osobně pro dual/trial box, ale chápu, že by na začátku to počítadlo online nebylo tak zajímavý.

  6. #6
    jestli tu bude GF+ tak nikoho nezajima ze si nekdo sjede Skovy RBcka solo. :-)
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    26

    Exclamation

    Doesn't matter this is C4/Interlude /or GF, solo carebears must die anyway.
    If you wanna to play solo you should know what LaBokkaDeLaCokka (or someone else) will find and eat you.. In this case you will be faradenzed (кокоted in CZ language) so hard! and will be crying looong time...
    " smilieid="84" class="inlineimg" border="0">
    Last edited by Nomad; 08-02-2019 at 15:47.

  8. #8
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    2
    Be careful how you speak little nomad , be careful

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    ten multibox vo keterém tu furt mluvite eště drží serveri všude i na ketrawaru pohromadě, nebýt těch offlajn-ejdž košíčkůa girantrejt prestiše z dob C4řek a vejš, neměl by nikto do 1 luni aktivní suport ani u objektu WB.

    the multibox that you are talking about still keeps the server everywhere and on the ketraware together, not for those offlajn-ejdz cups
    and the girantrejt prestige from the times of the Crow and Eve, nobody should have an active support within a month of the WB.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



    golpear el siglo

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Žít pak nekliže v imperiál věžce či fogu, že si někdo vo triech (možno bejt i kvarté) klanech naboxuje vojnu s forgotenem pro ňákou

    DE-ILní bitku před tezzou pekující se trio petklani u Valíka hrajícího vlak jak v ńáké nekropolis


    not to live in the Imperial Tower or the Fog that someone in trikes (perhaps quartet) can clane the war with a forgoten for a man

    DE-IL the battle before the tease baking the trio petklani at Valik playing the train as in a young necropolis

  10. #10
    Tak co jste vymysleli na teamovém srazu Šroube? :-D Nějaké nové podstatné informace pro nás? :-)
    Discord: kubajz#1727

 

 
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top