Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 67

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    No comment.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    No comment.
    CP systém bude mít vždycky výhodu, proč by mělo někoho srát že si to někdo naboxuje nechápu tvoje retardované argumenty.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    CP systém bude mít vždycky výhodu, proč by mělo někoho srát že si to někdo naboxuje nechápu tvoje retardované argumenty.
    nechápěš protože jsi hloupý. Moc hloupý na to aby jsi to pochopil. Toť vše a již nebudu nadále na cokoliv reagovat.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    nechápěš protože jsi hloupý. Moc hloupý na to aby jsi to pochopil. Toť vše a již nebudu nadále na cokoliv reagovat.
    Vidím pak tvoje shouty v Giranu:
    !LF dva dementy co mi ve Fogu protočí s/d a budou se nudit bo si potřebuju dofarmit bo jsem si vymyslel omezení oken
    !brečím protože mi clan ukradl RB, protože randomáci které jsem si sehnal v Giru jsou stejní lempli jako já

    Omezení boxů je retardované, smiř se s tím a to že ti došly argumenty tomu nasvědčujou.

    Quote Originally Posted by Nomad View Post
    Doesn't matter this is C4/Interlude /or GF, solo carebears must die anyway.
    If you wanna to play solo you should know what LaBokkaDeLaCokka (or someone else) will find and eat you.. In this case you will be faradenzed (кокоted in CZ language) so hard! and will be crying looong time...
    " smilieid="84" class="inlineimg" border="0">" class="inlineimg" border="0">" smilieid="84" class="inlineimg" border="0">
    I'm curious what you show next time.

    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    ten multibox vo keterém tu furt mluvite eště drží serveri všude i na ketrawaru pohromadě, nebýt těch offlajn-ejdž košíčkůa girantrejt prestiše z dob C4řek a vejš, neměl by nikto do 1 luni aktivní suport ani u objektu WB.
    Ty zalez odkud si vylezl s ketrou kde si nezandal ani druhej přestup.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top