Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 67

Threaded View

  1. #10
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    To máš jedno že jsi to nečetl. on Superstar je totiž moula hloupej. Odmítá vše co je dobré. On totiž ještě nepochopil že to není single player (pro superstar - hra jednoho hráče ) ale že to je multiplayer ( pro superstar - hra pro více hráčů najednou ) . Kdyby šel na nějaký high pvp server tak tam si ani neprdne a proto prudí tady. Já jsem též byl pro snížení rate na tom budoucím jiném chronicle ale to zase Superstar bude prskat že se jsem kdoví co a že to nechápu jak se tato hra vlastně hraje, a že jenom pořád brečím. Na ofiku by nevydržel ani týden protože by po tom týdnu ještětě neměl žádný equip a brečel by jak želva.
    Říká slabko, který má potřebu na casual rbčka chodit v 9ti lidech bo je neschopák a dualbox je zlo! Ukaž mi někoho kdo by dobrovolně chtěl hrát ppčko nebo dancovat nějakého kreténa co si vlakuje FoG.

    Já jsem debatu skončil tím, že cp systém na gracii má vždycky výhodu a jestli to chce někdo jet na boxy ať si jede ... ty si mi nebyl schopný argumentovat a ani si nevyvracel že si neschopák.

    !LF BDčko a SWS do fogu potřebuju aby tu stáli jak dementi a já si budu vláčkovat.


    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Nechtěli byste se už vysrat na ten flame a držet se topicu? Přínos komentářů opět nulová.
    Flame je dobré, vysvětli jak byste farmili měsíc zpátky baiuma, antíka, valíka bez dualboxů co tady ten šášo navrhuje?

    Epilog 8-10x rate by byl fajn.
    Last edited by Superstar; 20-02-2019 at 10:10.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top