Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 67
  1. #21
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    2
    Be careful how you speak little nomad , be careful

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    ten multibox vo keterém tu furt mluvite eště drží serveri všude i na ketrawaru pohromadě, nebýt těch offlajn-ejdž košíčkůa girantrejt prestiše z dob C4řek a vejš, neměl by nikto do 1 luni aktivní suport ani u objektu WB.

    the multibox that you are talking about still keeps the server everywhere and on the ketraware together, not for those offlajn-ejdz cups
    and the girantrejt prestige from the times of the Crow and Eve, nobody should have an active support within a month of the WB.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



    golpear el siglo

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Žít pak nekliže v imperiál věžce či fogu, že si někdo vo triech (možno bejt i kvarté) klanech naboxuje vojnu s forgotenem pro ňákou

    DE-ILní bitku před tezzou pekující se trio petklani u Valíka hrajícího vlak jak v ńáké nekropolis


    not to live in the Imperial Tower or the Fog that someone in trikes (perhaps quartet) can clane the war with a forgoten for a man

    DE-IL the battle before the tease baking the trio petklani at Valik playing the train as in a young necropolis

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    nechápěš protože jsi hloupý. Moc hloupý na to aby jsi to pochopil. Toť vše a již nebudu nadále na cokoliv reagovat.
    Vidím pak tvoje shouty v Giranu:
    !LF dva dementy co mi ve Fogu protočí s/d a budou se nudit bo si potřebuju dofarmit bo jsem si vymyslel omezení oken
    !brečím protože mi clan ukradl RB, protože randomáci které jsem si sehnal v Giru jsou stejní lempli jako já

    Omezení boxů je retardované, smiř se s tím a to že ti došly argumenty tomu nasvědčujou.

    Quote Originally Posted by Nomad View Post
    Doesn't matter this is C4/Interlude /or GF, solo carebears must die anyway.
    If you wanna to play solo you should know what LaBokkaDeLaCokka (or someone else) will find and eat you.. In this case you will be faradenzed (кокоted in CZ language) so hard! and will be crying looong time...
    " smilieid="84" class="inlineimg" border="0">" class="inlineimg" border="0">" smilieid="84" class="inlineimg" border="0">
    I'm curious what you show next time.

    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    ten multibox vo keterém tu furt mluvite eště drží serveri všude i na ketrawaru pohromadě, nebýt těch offlajn-ejdž košíčkůa girantrejt prestiše z dob C4řek a vejš, neměl by nikto do 1 luni aktivní suport ani u objektu WB.
    Ty zalez odkud si vylezl s ketrou kde si nezandal ani druhej přestup.

  4. #24
    Tak co jste vymysleli na teamovém srazu Šroube? :-D Nějaké nové podstatné informace pro nás? :-)
    Discord: kubajz#1727

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Vidím pak tvoje shouty v Giranu:
    !LF dva dementy co mi ve Fogu protočí s/d a budou se nudit bo si potřebuju dofarmit bo jsem si vymyslel omezení oken
    !brečím protože mi clan ukradl RB, protože randomáci které jsem si sehnal v Giru jsou stejní lempli jako já

    Omezení boxů je retardované, smiř se s tím a to že ti došly argumenty tomu nasvědčujou.



    I'm curious what you show next time.



    Ty zalez odkud si vylezl s ketrou kde si nezandal ani druhej přestup.
    rozplívat se tu nad druhými to ti hošku de dokonale, ale každej má právo nesouhlasit a sdílet názori a kdyš se podíváš za sebou, tak u všech servrů co tu kdi byli spuštěny bez uráški byl multibox a napadá mě 1 důvod, proč temu tak bylo


    a ten druhej přestupák si ted dokoupí u vendy kašdej i těm petům

    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Tak co jste vymysleli na teamovém srazu Šroube? :-D Nějaké nové podstatné informace pro nás? :-)
    hošku, ke tvému úžasu to tu mají všecky uš dávno promyšlené. samozřejmě by bilo ironií kdyby jeli obadva servri v záři naráz jak to ILko, tak i Gracia s novým meném (ten epilog tu ale nikty tuším že neběžel). coš je pochopytelné, dva by se jen štěpily a jeden s nich by byl v kopru uš dříve

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    280
    Ahoj,

    po delší době jsem přišel kouknout co je nového :-).

    Dostal jsem zase chuť si zahrát a koukám, že se plánuje něco více než spuštění / reset DEčka co známe. Pokud můžu, rád bych se v krátkosti vyjádřil. Jde o to, že ať pustíte cokoli, vždycky Vám tu někdo přijde a v rámci možností se Vám snad zafinancuje i provoz přes mikrotranskace. Spíš bych zkusit na to jít jinak. Jak ten projekt udržet déle při životě. Já nemám moc chuť každý rok začínat znova. Někomu to třeba nevadí a já to celkem chápu...proto jsi Šroube psal, že pustíš nový projekt vedle klasiky co už známe.

    Podlě mě je čas zaexperimentovat a zkusit pustit nějaký Classic (pokud je to možné nevím jestli ho musíte koupit nebo co). Klasické chronicly máme všichni ohrané...vlastně i ten Classic ikdyž ne tak moc ...Proste se přimlouvám za Classic raty mezi 7-10x spíš k té 8x... A za prachy nám tam šoupneš čepičky a nejaké kravinky...popřípadě jestli tam půjde implementovat Vendor
    Last edited by Bisonek; 18-02-2019 at 21:03.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Bisonek View Post
    Ahoj,

    po delší době jsem přišel kouknout co je nového :-).

    Dostal jsem zase chuť si zahrát a koukám, že se plánuje něco více než spuštění / reset DEčka co známe. Pokud můžu, rád bych se v krátkosti vyjádřil. Jde o to, že ať pustíte cokoli, vždycky Vám tu někdo přijde a v rámci možností se Vám snad zafinancuje i provoz přes mikrotranskace. Spíš bych zkusit na to jít jinak. Jak ten projekt udržet déle při životě. Já nemám moc chuť každý rok začínat znova. Někomu to třeba nevadí a já to celkem chápu...proto jsi Šroube psal, že pustíš nový projekt vedle klasiky co už známe.

    Podlě mě je čas zaexperimentovat a zkusit pustit nějaký Classic (pokud je to možné nevím jestli ho musíte koupit nebo co). Klasické chronicly máme všichni ohrané...vlastně i ten Classic ikdyž ne tak moc ...Proste se přimlouvám za Classic raty mezi 7-10x spíš k té 8x... A za prachy nám tam šoupneš čepičky a nejaké kravinky...popřípadě jestli tam půjde implementovat Vendor
    https://forum.lineage2.cz/showthread...l=1#post170558

    Classic je sranec, nemá to s lajnou co dělat asi jako GoD+ chronicles. Jestli tu chceš hrát javu, tak to tady nenajdeš bych řekl.

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    280
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    https://forum.lineage2.cz/showthread...l=1#post170558

    Classic je sranec, nemá to s lajnou co dělat asi jako GoD+ chronicles. Jestli tu chceš hrát javu, tak to tady nenajdeš bych řekl.
    Aha... to vlákno jsem nečetl. V tom případě nevidím žádný přínos dalšího projektu vedle klasického DE. Buď jedno nebo druhé.

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Bisonek View Post
    Aha... to vlákno jsem nečetl. V tom případě nevidím žádný přínos dalšího projektu vedle klasického DE. Buď jedno nebo druhé.

    To máš jedno že jsi to nečetl. on Superstar je totiž moula hloupej. Odmítá vše co je dobré. On totiž ještě nepochopil že to není single player (pro superstar - hra jednoho hráče ) ale že to je multiplayer ( pro superstar - hra pro více hráčů najednou ) . Kdyby šel na nějaký high pvp server tak tam si ani neprdne a proto prudí tady. Já jsem též byl pro snížení rate na tom budoucím jiném chronicle ale to zase Superstar bude prskat že se jsem kdoví co a že to nechápu jak se tato hra vlastně hraje, a že jenom pořád brečím. Na ofiku by nevydržel ani týden protože by po tom týdnu ještětě neměl žádný equip a brečel by jak želva.

  10. #30
    Nechtěli byste se už vysrat na ten flame a držet se topicu? Přínos komentářů opět nulová.
    Discord: kubajz#1727

 

 
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top