Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    4

    Nízký Drop/exp z mobů

    Přijde mi, že se po nějakém čase bugují mobi a bud nedavaj drop, nebo exp. Vlakuju pravidelně už od startu serveru a tak nějak už vím co mám kde čekat, ale poslední dny mě to už fakt sere. Dropy z mobů prostě někdy přestanou padat a expy taky nějak nejdou (nebo malé). Když mi hodinu nic nepadne z Full, tak si řeknu, že mám pech. ale 4h, kde vetšinou něco padne co půl hodiny, tak to je už fakt podivná smůla hmm?. Ale OK.. na to se dá říct že jsem měl opravdu divnou smůlu. Ale teď mi za hodinu třeba nepadnul ani jeden blbý Varnich, kdy jich za hodinu nadropim na stejném místě klidně 2000. Tak jsem zvědav na droprate vysvětleni alespoň u něj :-D Ne že by mi šlo o varnich,stejně bych ho vyhodil, ale je to věc která prostě padá pořád a najednou si mob řekne, že nedropne hodinu ani jeden. Další věc je exp. Tahám pořád stejnou trasu už nějaký ten měsíc a vím přesně kolik vlaků dá kolik expu. A je divné, že někdy mi někdy jdou o více jak polovinu hůř. Mobů je pořád stejně, pety mam pořád na stejném spotu,tedy nikdo kromě mě a toho koho expim expy nežere, vyexpil jsem tam už přes 10 charů tak vím kolik času mi zabere udělat 0-74.... a od Soboty ty expy jsou šílené. V sobotu jsem z 65 na 68 expil v MoS HODINU !.. ne nejsme na rate 1x a ne, neexpim to nekde u základni vesnice, ale v MOS v knihovně.... včera po RR se vše vrátilo do normálu a konečně jsem si normalně zaexpil a něco i kupodivu dropnul. A teď je to koukám zase v háji. Dropy sice padají, kromě toho varniše, ale na exp bych se s takovou mohl vykašlat, to si raději počkám zase na RR serveru... Já nevím. To má byt RR každý den, aby ty expy lezly pořád stejně? Nic jako vitalitka na IL neni, aby to ovlivňovalo, na exp žádný rate taky není, že by mi ho mob nekdy dal a nekdy ne. Takže fakt Buď bug, nebo .... ?

  2. #2
    Discord: kubajz#1727

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top