Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Seekers of the Holy Grail

    Nechcete zvednout šanci na drop těch itemů v paganu? Páč po tom 1 a ještě ne 100%, to je kvalitka dělat těch 2k itemů, už jsem to psal loni, že se to celkem nevyplatí dělat. Sice se zvedl reward, ale radši bych snad reward x2 a k tomu item count x2 a nebo item chance 100% po 1.


    Když si vemu, že IT/FOG/Ketra/varka padá po 2...

    Co? Někdo něco k tomu?

  2. #2
    vic eas ews rovnou nadropuju ve fogu nez ty udelas v paganu. nechapu proc tam ztracis cas. ani expy tam nemas
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  3. #3
    Jedna do paganu chodím prakticky furt, protože hraju EE a za druhý. Nechodím tam kvůli Q, ten quest je prostě bonus. A fog nechodím, protože mě nebaví vlakovat. A exp je v paganu víc než dobrej. Ale o tom není tento topic.

  4. #4
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Jedna do paganu chodím prakticky furt, protože hraju EE a za druhý. Nechodím tam kvůli Q, ten quest je prostě bonus. A fog nechodím, protože mě nebaví vlakovat. A exp je v paganu víc než dobrej. Ale o tom není tento topic.
    Increasing drop rate to 100% and reducing the reward would make the quest essentially x4. Reward was originally proposed to be x4, but was designated as too much by players, therefore it was reduced to x3.

    Original topic:
    https://forum.lineage2.cz/showthread...ro-hour-Q-rate

    We will not be changing it.

  5. #5
    Takže je ten quest vlastně úplně k ničemu protože než ho udělám, tak víc těch peněz/eas nadropuju při dělání toho Q

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top