Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 44
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Problém asi nebude u mě, když topzone: " An Error Has Occurred!
    Sorry, registration is currently disabled."
    Jo taky jsem se tam cntel regnout, ze si zalozim ucet, ale taky Error, tak jsem to dal pres FB a je klid a votuju o 106

  2. #32
    Já právě nechci přes FB chci normálně přes mail, co mám takovej "spam" mail.

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Update: Dneska mi zase Network neuznal hlas. Naposledy jsem na Networku hlasoval o pul noci (cca 00:20) a ted (13:30), kdyz jsem dal vote, tak mi Network napsal, ze uz jsem hlasoval a dalsi hlas mi povoli az za 9,5 hodiny.



    EN: Update: Today Network didn't count my vote again. My last vote on Network was at midnight (about 00:20 AM) and now (1:30 PM) when I clicked on Vote, Network showed me, that I've voted today and next vote is able after 9,5 hours.
    Last edited by haxikhax10; 06-11-2018 at 21:37.

  4. #34
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by haxikhax10 View Post
    Update: Dneska mi zase Network neuznal hlas. Naposledy jsem na Networku hlasoval o pul noci (cca 00:20) a ted (13:30), kdyz jsem dal vote, tak mi Network napsal, ze uz jsem hlasoval a dalsi hlas mi povoli az za 9,5 hodiny.
    Co ti píše network úplně nahoře po tom co u nich klikneš vote? Chvilku to trvá je třeba počkat.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Co ti píše network úplně nahoře po tom co u nich klikneš vote? Chvilku to trvá je třeba počkat.
    Jak jsem psal. Odkliknu chaptu, pockam 15 s. a pak mi nahore skoci tohle:

    "Your vote for Lineage2.cz - Dark Elmore 16x could not be validated. It appears you voted today allready
    Next Vote valid in 9 hours and 16 minutes."

    Posledni zapocitany hlas mam z 00:20 3.11., coz je vic nez 13hodin. A na strankach DE mi to po 15 minutach vyhodi klasickou hlasku "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu".




    EN: As I wrote above. I check the chapta, wait 15 secs and after vote it show me this:

    "Your vote for Lineage2.cz - Dark Elmore 16x could not be validated. It appears you voted today allready
    Next Vote valid in 9 hours and 16 minutes."

    My last counted vote vas at 00:20 AM on Nov. 3. It's more than 13 hours. And on DE sites it tells me the "classic" sentence "Request expired, please try again".
    Last edited by haxikhax10; 06-11-2018 at 21:42.

  6. #36
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by haxikhax10 View Post
    Jak jsem psal. Odkliknu chaptu, pockam 15 s. a pak mi nahore skoci tohle:

    "Your vote for Lineage2.cz - Dark Elmore 16x could not be validated. It appears you voted today allready
    Next Vote valid in 9 hours and 16 minutes."

    Posledni zapocitany hlas mam z 00:20 3.11., coz je vic nez 13hodin. A na strankach DE mi to po 15 minutach vyhodi klasickou hlasku "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu".
    Od koho máš internet?
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Od koho máš internet?
    O2 a jsem jediny, kdo z me IP hlasuje.



    EN: My internet provider is O2 Czech and I'm only one person, who is voting from my IP.
    Last edited by haxikhax10; 06-11-2018 at 21:43.

  8. #38
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by haxikhax10 View Post
    O2 a jsem jediny, kdo z me IP hlasuje.
    Tak to fakt nevím :-D
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Tak to fakt nevím :-D
    Nevadi.. hlavne doufam ze se to da do poradku nejak samo a ten Brasil.. ma to ukazat, ze je ten hlas zapocitany nebo jen odkliknu chaptu a Vote a nazdar?



    EN: Doesn't matter... I hope that the Brasil site will work properly itself after some time. Does the Brasil have to show something that my vote was counted or I just check the chatpa and click vote and "bye bye"?
    Last edited by haxikhax10; 06-11-2018 at 21:46.

  10. #40
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by haxikhax10 View Post
    Nevadi.. hlavne doufam ze se to da do poradku nejak samo a ten Brasil.. ma to ukazat, ze je ten hlas zapocitany nebo jen odkliknu chaptu a Vote a nazdar?
    Brazil narozdil od networku neukáže nic. Dej tomu déle jak 12hodin a zkus to přes mobilní net a uvidíš no.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top