Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Vote na L2J Brasil se mi jeste ani 1x nepodaril od zacatku serveru. A zkousim to pokazde aspon 3x a nikdy se mi jeste hlas nezapocital. Vzdy to konci hlaskou "Požadavek vypršel, zkuste to prosím znovu". Co delam spatne?



    EN: I've never voted successfully on L2J Brasil since the server start. I'm trying it everytime at least 3 times and nothing is counted. What am I doing wrong?
    Last edited by haxikhax10; 06-11-2018 at 22:18.

  2. #22
    Já paradoxně i přes moje problémy s captchou (musím ji projet 3x dokola) nemám s L2j a networkem problém. Když překonám ty nervy s recaptchou, tak to pak projde v pohodě.

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Rad bych to vyresil. Mam si vystavit ticket na support nebo to ci to je vlastne chyba? Na L2J Brasil to nejde drtive vetsine lidi.

  4. #24
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by haxikhax10 View Post
    Rad bych to vyresil. Mam si vystavit ticket na support nebo to ci to je vlastne chyba? Na L2J Brasil to nejde drtive vetsine lidi.
    Ahoj, nevím dl čeho soudíš, že to nejde většině? Ten komu to jde sem psát nebude Koukal jsem schválně do statistik, je to poměrně vyrovnané. Nejvíc dělá lidem problém topzone. Bohužel není to o tom jak to nastavíme u nás, ale jestli tě oni zaznamenají jako validní vote. Důvodů, proč tě nevezmou může být vícero. Často je to kvůli různým adblockerům či jiným doplňkům prohlížeče. Vadí jim také proxy IP adresy, IP adresy sdílených internetů, některé mobilní rozsahy, je to trochu boj. Naštěstí valné většině lidí to šlape. Musíš s tím trochu laborovat Nevzdávej to to se poddá!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  5. #25
    No. Topzone je hlavně na prd, že se nejde regnout, když dáš register, hodí to error 500, když nechceš regovat přes fb/tw Protože jsem si chtěl udělat jinej účet
    Last edited by MrCrow; 02-11-2018 at 10:11.

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ahoj, nevím dl čeho soudíš, že to nejde většině? Ten komu to jde sem psát nebude Koukal jsem schválně do statistik, je to poměrně vyrovnané. Nejvíc dělá lidem problém topzone. Bohužel není to o tom jak to nastavíme u nás, ale jestli tě oni zaznamenají jako validní vote. Důvodů, proč tě nevezmou může být vícero. Často je to kvůli různým adblockerům či jiným doplňkům prohlížeče. Vadí jim také proxy IP adresy, IP adresy sdílených internetů, některé mobilní rozsahy, je to trochu boj. Naštěstí valné většině lidí to šlape. Musíš s tím trochu laborovat Nevzdávej to to se poddá!
    Pouzivam Chrome a zadny AD blocker ani dalsi rozsireni podobneho typu nepouzivam. Nepouzivam ani zadne proxy. Nic, co by jim mohlo vadit a nejde mi to. No, Brasil bych ozelel, ale ted me uz 3 dny zlobi L2 Network. Dovoli mi votovat jen 1x za 24h a ne 1x za 12h. Je chyba u nich?
    ...Kazdopadne i tak dekuji za odezvu





    EN: I'm using Chrome as a web browser and I don't use AD block software. I also don't use proxy servers. There's nothing what could be wrong to Brasil from my side. L2J Brasil doesn't have too big pripority for me now, because now I have problem with voting on L2 Network (which is bigger problem for me). For 3 days I'm unable to vote on Network. It allows me to vote only once a 24 hours instead of 12 hours. Is the problem at their side?

    ...Thanks for your response Sroubek
    Last edited by haxikhax10; 06-11-2018 at 22:28.

  7. #27
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    No. Topzone je hlavně na prd, že se nejde regnout, když dáš register, hodí to error 500, když nechceš regovat přes fb/tw Protože jsem si chtěl udělat jinej účet
    Jako co v tech kompech máte lidi? :-D Zkoušel sem to z několika PC z různých netů, nikdy žádnej problem :-D
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  8. #28
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by haxikhax10 View Post
    Pouzivam Chrome a zadny AD blocker ani dalsi rozsireni podobneho typu nepouzivam. Nepouzivam ani zadne proxy. Nic, co by jim mohlo vadit a nejde mi to. No, Brasil bych ozelel, ale ted me uz 3 dny zlobi L2 Network. Dovoli mi votovat jen 1x za 24h a ne 1x za 12h. Je chyba u nich?
    ...Kazdopadne i tak dekuji za odezvu
    Porvi se s tím, to se musí poddat! Potřebujem stoupat alespoň do prvních 10!

    Když dáš na network vote klikneš a čekáš, tak ti to v hlavičce napíše jak jsi dopadl, co ti tam ukazuje?
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  9. #29
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Jako co v tech kompech máte lidi? :-D Zkoušel sem to z několika PC z různých netů, nikdy žádnej problem :-D
    Problém asi nebude u mě, když topzone: " An Error Has Occurred!
    Sorry, registration is currently disabled."

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    11
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Porvi se s tím, to se musí poddat! Potřebujem stoupat alespoň do prvních 10!

    Když dáš na network vote klikneš a čekáš, tak ti to v hlavičce napíše jak jsi dopadl, co ti tam ukazuje?
    Na strankach DE v sekci Vote mi u Networku ukazuje, ze jsem votoval pred 13 hodinami. Lognu postavu, dam VOTE u Networku a po 15 se*****ch dam Vote a nahore to ukaze, ze uz jsem dneska hlasoval, a ze muzu az za cca 10 hodin. Kdyz jsem to pocital tak mi to zapocita hlas kazdych 22 hodin.



    EN: On DE websites, in Vote section, at Network vote button it's showing me, that I voted 13 hours ago. So I logged into game with my char and clicked on Vote button. After 15 secs and checked chapta I voted and Network showed me, that I've voted that day and I will be able to next vote after 10 hours. When I counted it, it will allow me to Vote on Network every 22 hours instead on every 12.
    Last edited by haxikhax10; 06-11-2018 at 22:34.

 

 
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top