Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Critical Error

  1. #1
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1

    Critical Error

    Zdravim,
    dřív jsem hrával na DE normálně, všechno fungovalo, dneska jsem si stáhl, nainstaloval l2, hodil do toho patch.
    Pak všechno funguje v poho, l2 se spustí, ale při vytváření charakteru, když kliknu na šipku, abych si vybral classu, tak mi to vyhodí c.error: Bad name index -44/1418.
    Což absolutně nechápu.

    Předem díky,
    Aix

  2. #2
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Nezadáváš nick s nějakym speciálnim znakem nebo tak něco? Sice by ti to asi nemělo kvůli tomu hodit crit error, ale možný je všechno
    Jinak když jsi dával patch, vymazal si složku system a hodil tam tu z patche?
    Při nejhorším zkus tenhle klient, je to normál IL klient s mym upravenym patchem, stačí jen extrahovat a spustit přes L2.exe v složce system, nemusíš nic instalovat: https://drive.google.com/file/d/1Xms...RgWMI-rIr/view

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Aix View Post
    Zdravim,
    dřív jsem hrával na DE normálně, všechno fungovalo, dneska jsem si stáhl, nainstaloval l2, hodil do toho patch.
    Pak všechno funguje v poho, l2 se spustí, ale při vytváření charakteru, když kliknu na šipku, abych si vybral classu, tak mi to vyhodí c.error: Bad name index -44/1418.
    Což absolutně nechápu.

    Předem díky,
    Aix
    asi si zapomněl systém složku vymazat a přepsat ten zbytek systexture. a co se týče classic, je pravda že vokno při výběru trošku lagne možno že máš plnej disk.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top