Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Vote

  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199

    Vote

    Nebylo by lepsi nemazat WC z bety ze by to aspon motivovalo hrace vic votovat pro server jeste pred startem a tim nalakat vic lidi na start?

  2. #2
    hraci potrebujou pro votovani motivaci v podobe rewardu? bud nekdo votovat chce nebo nechce
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  3. #3
    Quote Originally Posted by sa2sa View Post
    Nebylo by lepsi nemazat WC z bety ze by to aspon motivovalo hrace vic votovat pro server jeste pred startem a tim nalakat vic lidi na start?
    Dost sme to zvazovali, nakoniec sme sa vsak rozhodli to urobit tak ako to je. 2 Vote servery su nove a mozu tam este byt problemy, ktore bude treba odladit. Zaroven nikto nebude moct nadobudnut WC este pred samotnym ostrym startom. Verime, ze napriek tomu ludia budu Votovat, je to v konecnom dosledku aj v ich zaujme, aby u nas hralo co najviac ludi.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Dost sme to zvazovali, nakoniec sme sa vsak rozhodli to urobit tak ako to je. 2 Vote servery su nove a mozu tam este byt problemy, ktore bude treba odladit. Zaroven nikto nebude moct nadobudnut WC este pred samotnym ostrym startom. Verime, ze napriek tomu ludia budu Votovat, je to v konecnom dosledku aj v ich zaujme, aby u nas hralo co najviac ludi.

    Dost nerealistický a naivní pohled na lidi (že budou votovat i bez odměny)
    Tím nadobnutím ještě před startem by se dalo sehnat mnohem víc lidí výsledkem, než až po startu :o)

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Dost nerealistický a naivní pohled na lidi (že budou votovat i bez odměny)
    Tím nadobnutím ještě před startem by se dalo sehnat mnohem víc lidí výsledkem, než až po startu :o)
    hopzone a některé vote sitě ti neuznaj vote pokuď je server v beta mode...

    takže tohle vote před startem je useless....

  6. #6
    Je pravda, že hopzone/topzone mi zatím 2x vyhodil " Vote portál zamítnul váš požadavek " takže něco na tom bude

  7. #7
    souhlasím s myšlenou Uniho ač nerad:-D, zcela nevidím rozdíl v tom jestli server před startem bude mít na vote portálu dobrej ranking( více lidí pro server) odměna pro lidi co to votují nebo vote až po startu serveru. Beru to z pohledu stejně jako je např VIP máš zájem o server a jsi akitvní máš bonus. Nejsi dostatečně aktivní tvoje mínus. Takhle jestli bude 5% vote účast bez rewardu bude to vůbec úspěch.

  8. #8
    DE18 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Velký Šenov
    Posts
    62
    Mě zatím započítal vote L2network, Topzone i Hopzone.. ale u L2jBrasil jsem votoval už 6x a nic. Vyplej adblock i adblock puls na tu stránku mám a stejně nic. Každopádně mám 75WC započítaných..

    Na webu mi to u L2JBrasil hlásí nějaký vypršení požadavku, ale jsem si jistej, že jsem votoval.. takže na Brasilii už se**
    ================================================== =====

    Lineage 2 už od roku 2009 - bez pauz by to nešlo, ale pořád je to pro mě srdcovka!

    DarkAvenger -> Duelist -> Titan a příště konečně ten Warlord!

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by Lanselot View Post
    Mě zatím započítal vote L2network, Topzone i Hopzone.. ale u L2jBrasil jsem votoval už 6x a nic. Vyplej adblock i adblock puls na tu stránku mám a stejně nic. Každopádně mám 75WC započítaných..

    Na webu mi to u L2JBrasil hlásí nějaký vypršení požadavku, ale jsem si jistej, že jsem votoval.. takže na Brasilii už se**
    nějak je to random, mě třeba hopzone zas nechce dát nic...

  10. #10
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Určitě klikejte, vote scripty se upravůjí jelikož i vote portály udělali pár změn, potřebujeme co nejvíce pokusů.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top