Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
  1. #11
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    2
    -1

  2. #12
    -1 než autopickup, bych radši uvítal start serveru v pátek na večer než v půlce soboty

  3. #13
    To už se tu řešil minulý server nebo už předminulý? Neprošlo to a rád bych, aby to neprošlo ani tentokrát. Pickování dropů přeci jen má své kouzlo a neovlivňuje to nijak hru.

    A jak tu již už někdo psal, uvítal bych start serveru hezky po práci v 18:00 v pátek. Tento čas v tento den mi moc nedává smysl.

  4. #14
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    To už se tu řešil minulý server nebo už předminulý? Neprošlo to a rád bych, aby to neprošlo ani tentokrát. Pickování dropů přeci jen má své kouzlo a neovlivňuje to nijak hru.

    A jak tu již už někdo psal, uvítal bych start serveru hezky po práci v 18:00 v pátek. Tento čas v tento den mi moc nedává smysl.
    po praci znamena tak ve 23:30. ve 22 koncim, nez prijdu domu, najim se atd. ...
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  5. #15
    Taky nejsem pro autopickup, sbírání dropu má svoje kouzlo, jak řikají ostatní. Jinak ten začátek serveru jsem taky nepochopil, sice už jsem se přizpůsobil sobotě, ale pátek večer lepší

  6. #16
    Nedá se zavděčit všem s tím startem (stejně jako s nastavením serveru), to je jasný. Ale nějak právě nechápu důvod. Ale chápu, že teď to změnit už nejde, když se všude prezentuje sobota po O. Když už sobota, tak aspoň v 10:00

  7. #17
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Se startem bych už nehejbal, pro mě by byl ideální start tak ve tři odpoledne v neděli ale co nadělam, takhle si zahraju tak 4 hodiny a jdu do práce na noční na 12h + pak budu v neděli dopoledne asi potřebovat nějakej spánek
    Každýmu se to hodí jindy, už nechodíme po-pá do školy
    Last edited by JaMiskater; 30-09-2018 at 14:39.

  8. #18
    Dává to smysl to pustit až po volbách. Ještě bych prvni login podmínil fotkou od volební urny :-P

  9. #19
    To sou regionální volby. O nic nejde
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top