Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 39
  1. #21
    Docela by byla dobrá invokačka, kdyby byla vidět taky )


    //edit 1.10 Dovolil jsem si to ještě poladit a dopřidal jsem si tam ještě ty ikony augumentů a OL skilly co ti tam chyběly
    Last edited by MrCrow; 01-10-2018 at 00:44.

  2. #22
    Můžu prosím ještě dotaz jak to že nevidim nad hlavou ty ikonky frezy atd ? musím mít něaké spešl nastavení ? Jinak moc díky !! skvělá práce .

  3. #23
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Update 10/5/108
    ----EN----
    -Hot Springs debuff icons with debuff lvl (1-10) and detailed description
    -Alternative (red) moveto click ball
    -Buff, Debuff, Skills with detailed info (shows skill effect info in description in percentage or numbers - not all passive skills completed)
    -WB accessories, +6 sets detailed bonus info.
    -Replaced heal animations (replaced all heal animations with lionheart animation for better performance and visibility during mass pvp) - skillgrp.dat with normal heal animations in "normal heal animations" in system folder

    ----CZ----
    -Hot Springs debuff ikony s lvlem debuffu (1-10) a detailním popiskem efektu
    -Alternativní (červená) koule po kliknutí na zem pro pohyb postavy
    -Buffy, Debuffy, Skilly mají nyní detailní info v popisku (nedokončeny zatím všechny pasivní skilly jako armor/weapon mastery - možná časem, je to pakárna...)
    -WB šperky, +6 sety mají v popisku v pasivních skillech přesné info o bonusech
    -Změněny heal animace (zaměněny animace všech healů na animaci skillu lionheart - pro lepší výkon a lepší viditelnost při mass akcích) - skillgrp.dat soubor s normálními heal animacemi ve složce "normal heal animations" v system složce


  4. #24
    Asi to bude blbost, ale za zeptání nic nedám - tak, jak se zobrazuje nad postavou třeba fréza, není možné to nastavit tak, aby se mi podobně zobrazoval podařený spoil nad mobem ? V klasickým textu to někdy ani nestihnu postřehnout, popř. to alespoň pořádně zobrazit v textu.

  5. #25
    To jde vyřešit v klidu onscreen textem

  6. #26
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Asi to bude blbost, ale za zeptání nic nedám - tak, jak se zobrazuje nad postavou třeba fréza, není možné to nastavit tak, aby se mi podobně zobrazoval podařený spoil nad mobem ? V klasickým textu to někdy ani nestihnu postřehnout, popř. to alespoň pořádně zobrazit v textu.
    Na to je asi nejlepší a nejsnazší řešení upravit tu hlášku jako onscreen (že se ti zobrazí velká na vybraným místě v okně a ne jen v chatu), jestli chceš, tak mi pošli svůj systemmsg ze systemu tady/na discordu a můžu ti to upravit

  7. #27
    Jj i to by mi dost pomohlo, řekl byste mi někdo z Vás jak? L2 hraju sice snad 14 let, ani jednou jsem si ale system neupravoval.

  8. #28
    Quote Originally Posted by Xavier View Post
    Jj i to by mi dost pomohlo, řekl byste mi někdo z Vás jak? L2 hraju sice snad 14 let, ani jednou jsem si ale system neupravoval.
    pokud si to chceš upravit sám, tak asi nejsnazší pro začátečníka je stáhnout si l2lige program, ten nainstalovat/rozbalit(nejsem si jistej) spustit, vybrat adresáž ze kterýho to má načítat soubory (system ve složce hry) a pak nahože kliknout na systemmsg, načíst upravit uložit, vše při vypnutý hře ideálně.

  9. #29
    Díky za tip, než bych si to ale před začátkem serveru dokopal, raději ti to jak říkáš pošlu, jestli bys mi to pls upravil když to bude minutka pro Tebe.

  10. #30
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Ty augmenty jsem neřešil, já je nepoužívam, kdyby se ti chtělo můžeš mi vytáhnout ty řádky s nima a poslat mi to třeba na discordu, že bych to tam přidal a dal ti credit v topicu Jinak ty OL skilly jsem tam ani nechtěl, v tom systému jsou, ale nechal jsem to "vyplý"

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top