Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
  1. #11
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by Herm1k View Post
    can you add dark elmore hats ? /now i cant see any hat for 2K

    Prosím mohl bys tam ještě přidat čepičky co se kupujou od vendora ? Bohužel je nevidím vůbec .. ani v shopu (vidím je jako černý čtverečky )
    Ahoj, čepičky by měli normálně fungovat, tady je screen z čistýho klienta s mým patchem - https://imgur.com/a/T7zKCKa
    Zkoušel jsem komplet odinstalovat interlude a provést čistou instalaci, nahodil DE patch a pak můj patch a čepičky fungujou jak mají.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by JANR View Post
    Nice interface! Would you be able to make an invisible skillbars like here? https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=LeZ9omDALDg Or atleast tell me in which file it is so I can try to remove it on my own?
    i can do it

    https://i.imgur.com/OryLG01.jpg

  3. #13
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by AchYlek View Post
    Thx for the response, I honestly don't like the look of it at all, so could you please help JANR with that?

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    11
    Nice, are you willing to share it? Or atleast as I previously said, comment on where do I find it to try on my own?

  5. #15
    Čau, potřeboval bych poradit. Mám upraveny svůj systém, tak jak potřebuji, ale chtěl bych si do nej vložit drop,spoil hack z DE. Jaký soubory je potřeba vložit do systému, aby to fungovalo a zároveň jsem nesmazal svůj skillgrp,animace skilu atd? Diky

  6. #16
    Budes to muset spojit ... já to dělám přes Excel a L2FileEdit

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by JANR View Post
    Nice, are you willing to share it? Or atleast as I previously said, comment on where do I find it to try on my own?
    add at skype "achylek"

  8. #18
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by iElli View Post
    Čau, potřeboval bych poradit. Mám upraveny svůj systém, tak jak potřebuji, ale chtěl bych si do nej vložit drop,spoil hack z DE. Jaký soubory je potřeba vložit do systému, aby to fungovalo a zároveň jsem nesmazal svůj skillgrp,animace skilu atd? Diky
    Jak píše Kubajz, budeš muset vzít skillgrp z DE systému a upravit v něm jen ty věci, které upravuje tvůj skillgrp. U mě to znamenalo otevřít oba skillgrp exportovaný jako texťáky vedle sebe, v jednom DE skillgrp, v druhym upravenej skillgrp a hledat v upravenym výskyty názvu těch upravenejch skillů. V mym případě to znamenalo hledat v upravenym všechno co má v názvu skillu (sloupec desc) NPHRN, v druhym souboru (origo DE) najít řádek se stejnym skill ID (první sloupec) a celej přepsat. Držim palce, čim víc upravenejch věcí tam chceš naházet, tim víc práce
    Opačná cesta (přidat z DE skillgrp do tvýho skillgrp dropspoil hack) je nesmysl, dropspoil jsou stovky řádků + by ti tam pak chyběli např. AntiBuff (skill ID 1499) nebo newbie starter boxy (netušim ID).
    Určitě existuje sofistikovanější cesta, ale já jí zatim nenašel
    Jinak dropspoil hack nahrazuje soubory npcgrp.dat, npcname-e.dat, skillgrp.dat, skillname-e.dat. Takže pokud tvoje úpravy zasahujou i o do těchto souborů, tak budeš muset postupovat podobnym způsobem i u nich.
    Last edited by JaMiskater; 27-09-2018 at 15:04.

  9. #19
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Added fixed armorgrp.dat from Teclis to my patch - now you can see both accessories on your character if you choose to use two (one in the left and one in the right slot).

    Do mého patche přidán fixnutý soubor armorgrp.dat od Teclise - nyní můžete na vaší postavě vidět oba doplňky, pokus se rozhodnete nosit dva (jeden v levém a druhý v pravém slotu).
    ( https://forum.lineage2.cz/showthread...886#post171886 )

  10. #20
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Added list of skill that should have overhead icons / Přidán seznam skillů, které by měly mít ikonu nad hlavou.

    Frenzy / Guts / Zealot / Ultimate Evasion / Celestial Shield / Angelic Icon / Touch of Life / Ultimate Defence / Mystic Immunity / Vengeance / Force Barrier / Sonic Barrier / Servitor Empowerment / Dodge / Counter Attack

    Last edited by JaMiskater; 29-09-2018 at 22:51.

 

 
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top