Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330

    Zkrácení respawnu úkolových monster - seznam

    Jméno úkolu
    Jméno úkolového monstra Čas respawnu
    Dangerous Seduction Merkenis 50s

  2. #2
    Taky jsem včera zkoušel, Dark Elfové mají zas velkou výhodu v tom, že si k mobce můžou skočit ... Gelfové musí procházet celý Elven Fortress ... tak bych raději snížil čas u Q mobky (Kiranul) tam ... jo adena Q reward je 1026000, což je trochu víc než jsem čekal za tu námahu

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Na co to zkracovat? Není důvod to nějak uspěchávat .... zase 10 000 lidí tu online nebude Taková už není velikost l2 komunity ani dohromady

  4. #4
    Reward u Delfu je 1kk? U světlých (můžou ho dělat všichni) je jen 400. Tak aspoň snížit čas respu toho Q monstra. Protože lidi to bude dělat hafo.

  5. #5
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Na Discordu jsme se o tom jednou bavili s GM. Máme otestovat úkoly co se nejvíce dělají a je tady ta možnost ty respawny upravit. Ten druhý úkol pro ostatní rasy kde je ukolový monstrum Kiranul má respawn 15s. Což je podle mého v pořádku.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by iElli View Post
    Reward u Delfu je 1kk? U světlých (můžou ho dělat všichni) je jen 400. Tak aspoň snížit čas respu toho Q monstra. Protože lidi to bude dělat hafo.
    dark elf je vždycky "dojebany" na startu :o) někde to i snižují raději no

  7. #7
    Pokud je 15s tak to je v pohodě akorát neměl by být reward u elfů 80k když je reward x1? Tudíž když tady je x10 tal nemělo by padat 800k? Nebo jsem jen našel stránku, kde byl špatně napsaný reward?

  8. #8
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Hele pro dark elfy 1 026 800 adena a pro ostatní 420 000 adena.

  9. #9
    Quote Originally Posted by iElli View Post
    Pokud je 15s tak to je v pohodě akorát neměl by být reward u elfů 80k když je reward x1? Tudíž když tady je x10 tal nemělo by padat 800k? Nebo jsem jen našel stránku, kde byl špatně napsaný reward?
    Rewards 102,680a
    x10 to sedí

  10. #10
    Ano pro dark elfy to sedí, tam je 102k a na x10 je to 1kk, ale našel jsem ze ten druhy Q pro zbylé classy by měl mít reward 80k a tak by to mělo být 800k. Tak pravé mě zajima jestli to ke opravdu 80k a nebo jsem našel ten reward špatně.

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top