Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: více monitorů

  1. #1

    Question více monitorů

    čus, mám problém pokud hodím další okno na druhý monitor nelze ovládat UI myší, běhat apod se dá, nelze přijmout partu apod. inventář otevřu klávesovou zkratkou ale myší nelze. Neměl někdo podobný problém případně tip na fix ?
    (momentálně mám jiné monitory než na DE17, když použiji ty staré se stejným nastavením, zapojením jako na DE17 kde mi to běželo tak tady mi to neběží, HW počítače se nezměnil. dva boxy na hlavním monitoru jdou ovládat pokud přesunu obě okna na druhý nejde UI ovládat)
    Last edited by Fiaschken; 19-09-2018 at 19:24.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    měl jsem ten problem loni.... nevim jak se to vyřešilo

  3. #3
    dík

  4. #4
    -režim správce, změna kompatibility nepomáhá... pro upřesnění

  5. #5
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    za mě můžu říct, že jsem to taky nikdy nevyřešil. Ještě zkus prohodit zleva doprava nebo obráceně, ač je to nepraktické, možná to pomůže. Matně si vzpomínám, že jsem kdysi něco podobného dělal.

  6. #6
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    136
    Nasiel som tento topic: https://forum.lineage2.cz/showthread...hlight=monitor

    Ale riesenie je, ze si mas prehodit monitor na druhu stranu.

  7. #7
    díky, je to slušná sra*ka UI na monitoru funguje kdekoliv kromě vlevo když si ho virtuálně přemístním nad,pod,doprava tak UI funguje pokud je vlevo tak monitor nejede... dobrej sh*t

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    To nechcu mít na druhé straně fuck

  9. #9
    https://ctrlv.cz/XJGc
    je to dost nepříjemné, jiný server to ale nedělá... tohle je jediné řešení a dobré vůbec není nemohl by se na to někdo podívat?
    Last edited by Fiaschken; 19-09-2018 at 19:38.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Tak ono to má něco společné s tou jejich ochranou tady proti clickerum atd... taky mi to nikde jinde nedělá

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top