Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 28

Thread: Oly

Hybrid View

  1. #1
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Mana burn jsem dostal na koničkáře, na předzkouškových serverech před DE jsem to měl odzkoušené, dokázal jsem vyjíždět EEčka, PPčka, Bishopy, cokoliv co mělo Erase nebo Mana burn a nebyl problém. Ale tady na DE to funguje tak, že ten mana burn nevezme ani tolik many, ale problém je ten, že jeden skill má reus několik minut, takže za celý fight to trefíš jednou a už nemáš reus.

    K těm augumentům.. Nevyplatí se tu 75% augumentů, co existuje na celé C6, augmenty tu mají strašně malý staty a kromě ňukovacích, celest apod.., greater heal (což jsem měl já-reus 30 sec.), tak se ti tam většina nevyplatí. Prej to takhle má být nastavený a my s tím nic neuděláme, takže tak.
    Právě, že některé augumenty tu jsou až moc OP. Anchor s vysokým landem např. a ten není jediný.

    Jinak nevím, jak si vyjížděl PPčka/EEčka, na minulém DE jsem měl kočku dole na max. třetí erase. Samo že s mentalem 4, m.defkou a cov. Ono to je než bug, spíš možná vlastnost ILka, erase enchantneš, ale kočku, aby měla vyšší level už ne.

  2. #2
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Právě, že některé augumenty tu jsou až moc OP. Anchor s vysokým landem např. a ten není jediný.

    Jinak nevím, jak si vyjížděl PPčka/EEčka, na minulém DE jsem měl kočku dole na max. třetí erase. Samo že s mentalem 4, m.defkou a cov. Ono to je než bug, spíš možná vlastnost ILka, erase enchantneš, ale kočku, aby měla vyšší level už ne.
    sumon na ILku nejde expit?
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  3. #3
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    sumon na ILku nejde expit?
    jen ti low magnus felina a spectral ne

  4. #4
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Právě, že některé augumenty tu jsou až moc OP. Anchor s vysokým landem např. a ten není jediný.

    Jinak nevím, jak si vyjížděl PPčka/EEčka, na minulém DE jsem měl kočku dole na max. třetí erase. Samo že s mentalem 4, m.defkou a cov. Ono to je než bug, spíš možná vlastnost ILka, erase enchantneš, ale kočku, aby měla vyšší level už ne.
    Nevím jak Anchor, ten jsem nechytl, ale měl jsem tam silence a ten mi nevycházel vůbec a Anchor proti mě taky nikdy nikdo nepoužil. A mluvil jsem nikoliv o minulém DE, ale o serverech, kde jsem testoval na oly sumonnera před DE, servery to byly různé. S tím erase je to blbost, to máš pravdu, někdo mi to dal i 3x po sobě. Ale když jsi měl třeba na koňovi mana burn a EEčko jsi stihl burnit stejně jako on tebe, tak jsi dokázal vyhrát.

  5. #5
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Nevím jak Anchor, ten jsem nechytl, ale měl jsem tam silence a ten mi nevycházel vůbec a Anchor proti mě taky nikdy nikdo nepoužil. A mluvil jsem nikoliv o minulém DE, ale o serverech, kde jsem testoval na oly sumonnera před DE, servery to byly různé. S tím erase je to blbost, to máš pravdu, někdo mi to dal i 3x po sobě. Ale když jsi měl třeba na koňovi mana burn a EEčko jsi stihl burnit stejně jako on tebe, tak jsi dokázal vyhrát.
    Já mluvil o minulém DE, tam si dal jenom PP/EEčka, co neměli equip nebo to hráli na volantu Ono když dostaneš erase, už si skoro skončil, protože na novém summonovi nemáš hned mental a než ho buffneš, už ti zase chybí summon

    EDIT: Ona je to vlastnost ILka, je na šroubovi, jestli chce Erase "nerfovat", každopádně na augumenty bych koukl
    Last edited by FujTajBl; 16-09-2018 at 11:17.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top