Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: Oly

  1. #1

    Oly

    bude omezeny enchant na oly ? dal bych tam +6 max

  2. #2
    Spíš jenom na betě, jinak to tam bude star wars a nikdo si nic nevyzkouší

  3. #3
    i na ostrem ty opice !!!

  4. #4
    Interlude olympiáda je sh**, ať už je tam lukař s DB +6, nebo s DB +16 (jako minulé DE), stejně ho přejel každý druhý char.

  5. #5
    Než ty enchanty, bych se spíš podíval na ty augumenty Protože to co bylo naposled, když tam každej měl 2 zbraně s nukem, v každé druhé zbrani root, kterej měl snad 96% šanci... To byla větší demence než nějakej 6+ zbraně... imo

  6. #6
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Než ty enchanty, bych se spíš podíval na ty augumenty Protože to co bylo naposled, když tam každej měl 2 zbraně s nukem, v každé druhé zbrani root, kterej měl snad 96% šanci... To byla větší demence než nějakej 6+ zbraně... imo
    to zni zajimave

  7. #7
    OP byl ten anchor s podivným landem

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    18
    Já bych spíš nerfnul mana burn. Koukal jsem na youtube videa z ILka. A tam mana burnem ubiral na oly tak max 500 many na DE 3x mana burny a měl jsem po maně...

  9. #9
    Dejte bacha, ať vám timhle tempem vypisování špatně nastavenejch skillů za chvíli nedojdou

  10. #10
    Quote Originally Posted by AndelCZ View Post
    Já bych spíš nerfnul mana burn. Koukal jsem na youtube videa z ILka. A tam mana burnem ubiral na oly tak max 500 many na DE 3x mana burny a měl jsem po maně...

    záleží na tom jak si na tom byl s m. defkou, jestli to zrovna necritlo atd

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top