Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28

Thread: Oly

  1. #21
    Quote Originally Posted by vacicak View Post
    sumon na ILku nejde expit?
    jen ti low magnus felina a spectral ne

  2. #22
    Quote Originally Posted by SiRuQ View Post
    bude omezeny enchant na oly ? dal bych tam +6 max
    to je k ničemu, ať si každý naenchantí ...

  3. #23
    Já jsem teď tady naposled měl na mainu lukaře (vím, není to oly OP char), ale dalo se s tím tak 2/3 charů pojet. I tank/sws se dalo pojet s trochou štěstí a běhání o EE/BISh ani nemluvím. Jenže když pak tank dostane anchor s mega landem, a už toho člověk moc neudělá. A když pak EEčko, má 4 zbraně, každou s jiným aktivním nukem, tak je to na *****

    jasný, že většina Augu je na nic. Ale jak jsem říkal, nejde mi o zrušení nebo snížení účinnosti, ale spíš o to, že je až moc velká šance tu aktivku chytnout, aspoň z mé zkušenosti to tak je.

  4. #24
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Právě, že některé augumenty tu jsou až moc OP. Anchor s vysokým landem např. a ten není jediný.

    Jinak nevím, jak si vyjížděl PPčka/EEčka, na minulém DE jsem měl kočku dole na max. třetí erase. Samo že s mentalem 4, m.defkou a cov. Ono to je než bug, spíš možná vlastnost ILka, erase enchantneš, ale kočku, aby měla vyšší level už ne.
    Nevím jak Anchor, ten jsem nechytl, ale měl jsem tam silence a ten mi nevycházel vůbec a Anchor proti mě taky nikdy nikdo nepoužil. A mluvil jsem nikoliv o minulém DE, ale o serverech, kde jsem testoval na oly sumonnera před DE, servery to byly různé. S tím erase je to blbost, to máš pravdu, někdo mi to dal i 3x po sobě. Ale když jsi měl třeba na koňovi mana burn a EEčko jsi stihl burnit stejně jako on tebe, tak jsi dokázal vyhrát.

  5. #25
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Nevím jak Anchor, ten jsem nechytl, ale měl jsem tam silence a ten mi nevycházel vůbec a Anchor proti mě taky nikdy nikdo nepoužil. A mluvil jsem nikoliv o minulém DE, ale o serverech, kde jsem testoval na oly sumonnera před DE, servery to byly různé. S tím erase je to blbost, to máš pravdu, někdo mi to dal i 3x po sobě. Ale když jsi měl třeba na koňovi mana burn a EEčko jsi stihl burnit stejně jako on tebe, tak jsi dokázal vyhrát.
    Já mluvil o minulém DE, tam si dal jenom PP/EEčka, co neměli equip nebo to hráli na volantu Ono když dostaneš erase, už si skoro skončil, protože na novém summonovi nemáš hned mental a než ho buffneš, už ti zase chybí summon

    EDIT: Ona je to vlastnost ILka, je na šroubovi, jestli chce Erase "nerfovat", každopádně na augumenty bych koukl
    Last edited by FujTajBl; 16-09-2018 at 12:17.

  6. #26
    Proc mam pocit že všichni hejti jen věci který měla postava wivien? Oly je nastavena dobře, jen to prostě byl preboosteny char

  7. #27
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    Jo s časem jsem možná přestřelil To je možné, ale pointa je stejná. Na jiných serverech jsem nezažil, aby každej měl tolik aktivek, a aby vše tak landovalo. Já nic zpomalovat nechci, kdybych chtěl, tak tady řvu ať je to 2x rate Nejde mi o zpomalení, ale spíš o to, že mi to přijde trošku OP ty šance na augu, toť vše Taky tady nehlásám, aby to HNED někdo změnil, jen dávám svůj názor na minulý server a jak to bylo. Peace
    Na jinych serverech jso to nezažil, protože na jiných serverech byla aspoň nějaká konkurence, pokud tady nebyla, tak jsme měli všechno...btw stejne na tu oly nikdo nereguje, takze je to fuk myslim

  8. #28
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Nevím jak Anchor, ten jsem nechytl, ale měl jsem tam silence a ten mi nevycházel vůbec a Anchor proti mě taky nikdy nikdo nepoužil. A mluvil jsem nikoliv o minulém DE, ale o serverech, kde jsem testoval na oly sumonnera před DE, servery to byly různé. S tím erase je to blbost, to máš pravdu, někdo mi to dal i 3x po sobě. Ale když jsi měl třeba na koňovi mana burn a EEčko jsi stihl burnit stejně jako on tebe, tak jsi dokázal vyhrát.
    Oni mysli tu medusu co jsem měl ja...byla o sekundu delsi nez invo a sucess cca 70% kdyz jsi mel ale poradny šperky nebo set s resistem, nedostal jsi to=funguje dobre

    Ten manaburn jsem mel, mel reuse cca 5 min, ale byla to cesta proti jinym eeckum a ppckum, mel jsi prostě o burn vic + teda ten z ty aktivky hodne kritoval, ale mel o neco meni power

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top