Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28

Thread: Oly

  1. #11
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by AndelCZ View Post
    Já bych spíš nerfnul mana burn. Koukal jsem na youtube videa z ILka. A tam mana burnem ubiral na oly tak max 500 many na DE 3x mana burny a měl jsem po maně...
    Bude beta, tak to zkus, jestli to tak opravdu je. Já si nemyslím, že by to bylo tak hrozné.

    Ohledně omezení enchantů, tak mi to je jedno. Bude to pro všechny stejné a lidi to od enchantování neodradí - což jistě nebylo smyslem tvého topicu. A jestli to vyrovná síly mezi hráči? Úplně si nemyslím, tam více rozhodují oly chary, WB, enchant skilů. Věřím, že třeba glad vs glad, tam asi je pak znát, když jeden má +4 a druhý +10. Každopádně v tomhle odborník nejsem.

    Jak tu píšou ostatní hráči, oly ovlivní jiné faktory.

  2. #12
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    OP byl ten anchor s podivným landem
    Jo ten land už všech těch augu byl podivnej. Ale ať klidně je OP, když to nebude mít každej. Spíš mi jde o to šanci s jakou jsi ten skill mohl do zbraně dostat. Jsi dal 10 LS a z toho 8 aktivek ať už to byla jakákoliv

  3. #13
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Tak přesně to tady takhle nefungovalo. Někteří byli rádi, že dostali nuk do zbraně. Naopak se někomu povedlo udělat 3 zbraně se slušným augumentem, ale těch LS co potřeboval...

  4. #14
    No, právě, že to tak přesně fungovalo 3 měsíce oly a už tam každej měl všechno 3x

  5. #15
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by MrCrow View Post
    No, právě, že to tak přesně fungovalo 3 měsíce oly a už tam každej měl všechno 3x
    Tak po 3 měsících se není co divit. Kdyby si řekl po 3 týdnech...

  6. #16
    za 3 mesice uz tam byly lidi co meli komplet vsechno co ta hra nabizi.... ted by jsi zpomalil vyvoj augmentu, priste by jsi snizoval sanci na enchant? na craft? na drop sperku? nizsi raty by tu hru prodlouzily celkove pri "originalnim nastaveni" ale nedelal bych z toho bastl tady tech ruznych napadu co by se nekomu hodily a nekomu ne

  7. #17
    Jo s časem jsem možná přestřelil To je možné, ale pointa je stejná. Na jiných serverech jsem nezažil, aby každej měl tolik aktivek, a aby vše tak landovalo. Já nic zpomalovat nechci, kdybych chtěl, tak tady řvu ať je to 2x rate Nejde mi o zpomalení, ale spíš o to, že mi to přijde trošku OP ty šance na augu, toť vše Taky tady nehlásám, aby to HNED někdo změnil, jen dávám svůj názor na minulý server a jak to bylo. Peace

  8. #18
    Mana burn jsem dostal na koničkáře, na předzkouškových serverech před DE jsem to měl odzkoušené, dokázal jsem vyjíždět EEčka, PPčka, Bishopy, cokoliv co mělo Erase nebo Mana burn a nebyl problém. Ale tady na DE to funguje tak, že ten mana burn nevezme ani tolik many, ale problém je ten, že jeden skill má reus několik minut, takže za celý fight to trefíš jednou a už nemáš reus.

    K těm augumentům.. Nevyplatí se tu 75% augumentů, co existuje na celé C6, augmenty tu mají strašně malý staty a kromě ňukovacích, celest apod.., greater heal (což jsem měl já-reus 30 sec.), tak se ti tam většina nevyplatí. Prej to takhle má být nastavený a my s tím nic neuděláme, takže tak.

  9. #19
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Mana burn jsem dostal na koničkáře, na předzkouškových serverech před DE jsem to měl odzkoušené, dokázal jsem vyjíždět EEčka, PPčka, Bishopy, cokoliv co mělo Erase nebo Mana burn a nebyl problém. Ale tady na DE to funguje tak, že ten mana burn nevezme ani tolik many, ale problém je ten, že jeden skill má reus několik minut, takže za celý fight to trefíš jednou a už nemáš reus.

    K těm augumentům.. Nevyplatí se tu 75% augumentů, co existuje na celé C6, augmenty tu mají strašně malý staty a kromě ňukovacích, celest apod.., greater heal (což jsem měl já-reus 30 sec.), tak se ti tam většina nevyplatí. Prej to takhle má být nastavený a my s tím nic neuděláme, takže tak.
    Právě, že některé augumenty tu jsou až moc OP. Anchor s vysokým landem např. a ten není jediný.

    Jinak nevím, jak si vyjížděl PPčka/EEčka, na minulém DE jsem měl kočku dole na max. třetí erase. Samo že s mentalem 4, m.defkou a cov. Ono to je než bug, spíš možná vlastnost ILka, erase enchantneš, ale kočku, aby měla vyšší level už ne.

  10. #20
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Právě, že některé augumenty tu jsou až moc OP. Anchor s vysokým landem např. a ten není jediný.

    Jinak nevím, jak si vyjížděl PPčka/EEčka, na minulém DE jsem měl kočku dole na max. třetí erase. Samo že s mentalem 4, m.defkou a cov. Ono to je než bug, spíš možná vlastnost ILka, erase enchantneš, ale kočku, aby měla vyšší level už ne.
    sumon na ILku nejde expit?
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

 

 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top