Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    47
    Mě jako enemy Ganja vyhovuje.... Jsme na tom velice podobně, funguje to v jakési rovině a to že se mlátíme v couráku nás nikoho nesere.... Horší je to když přilítne namistrovanej Najbi do Shrine a honí si tam triko na postavách 72 - 76, vypekuje buffery a je u toho hrozně přísnej v allchatu...

    A v podstatě ty o Ganje víš, že nemá SC 13, epic šperky, ale chceš po nich war? Chceš free PvP boxy abys stoupal v tabulce a dokázal si, že ho máš většího než skutečně máš? #JustAsking

  2. #2
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by vanous View Post
    Mě jako enemy Ganja vyhovuje.... Jsme na tom velice podobně, funguje to v jakési rovině a to že se mlátíme v couráku nás nikoho nesere.... Horší je to když přilítne namistrovanej Najbi do Shrine a honí si tam triko na postavách 72 - 76, vypekuje buffery a je u toho hrozně přísnej v allchatu...

    A v podstatě ty o Ganje víš, že nemá SC 13, epic šperky, ale chceš po nich war? Chceš free PvP boxy abys stoupal v tabulce a dokázal si, že ho máš většího než skutečně máš? #JustAsking
    sice ta reakce je trošku opožděná ale abych se mohl vyjádřit tak já si žádné ego rozhodně nehoním je to můj způsob užívání hry chápu že to někdo prostě neunese ale to není můj problém

    KÅ™ÃÂ*žem a mečem pro slávu BožÃÂ* a vlastnÃÂ* moc a bohatstvÃÂ*
    Kdo mě nezná tak mě pozná
    Pravej nick radši nezveřejňovat.

  3. #3
    to vanous: mě tu jen bylo slibováno, že se něco bude z vaší strany dít tak stále čekám a neberte to prosím vás nijak zle, ale čím později začnete, tím menší šance porážet top clany máte.

    A kdo jiný než právě vy byste se měli o to ucházet? Však je vás více než třeba nás a serveru by to jenom prospělo kdybyste se zapojili i vy do bojů

    #justsayin #nooffense
    Discord: kubajz#1727

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    18
    Kubajzz: tak myslim, ze ses u minuleho bauima v sobotu dockal... I na Csko v nedeli byla zabava.
    Vis ono sice nase ally ma ZERG, ale vy mate sperky a Hera...

    A neboj farmime. Par SA uz mame. Na RB chodime uz 14dni...
    Jak psal Dirty. Vetsina z nas nejsou studenti kteri maj casu habadej. Coz asi u vas je vetsina... My to hrajem for fun. Ne tryhard jako na DE17 Nach a spol. Ale vetsinou pracuji lidi ci otcove od rodin atd. Nejsme noliferi co u toho sedi v podstate 24/7.
    Aneb jak psal Nach. Welcome the real world. A to myslel L2...

  5. #5
    DE18 VIP
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    44
    Nechci moc zasahovat do konverzace. Chci podotknout, že sice máme šperky a hera, ale také aktivitu na většinu WB kolem 10 lidí online v klanu, tak se nebojte přijít to někdy zkusit


    PS: Studenta mám v pt jednoho, ostatní pracují full time.

  6. #6
    No jestli si myslíte, že je to u nás jiné tak jste na velkém omylu :-)
    Tuhle hru už dávno nehrají malé děti ..
    Discord: kubajz#1727

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    18
    to byl priklad...

  8. #8
    Prestan fnukat a prijmete radsi war

  9. #9
    To vypadá konečně na zábavu ....... jsem zvědav jak dlouho to vydrží než ty wary opět stáhnete
    Discord: kubajz#1727

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    18
    vas vcera bylo nejak hodne...

 

 
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top