Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 41
  1. #11
    A proto se nám na zakena, který byl teď několikrát po sobě okolo 3-6h ráno sešla sotva jedna parta, že? Kdybychom hráli jak ty píšeš 24/7 tak jsme tam snad všichni..
    Jestli to spíš nebude tím jak ten čas ingame umíte využít ;-)

    BTW Já tu nikoho neurážím tak se i ty prosím chovej slušně
    Discord: kubajz#1727

  2. #12
    DE18 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    12
    Většina z nás máme rodiny a práci a hlavně jiné priority než prosedět veškerý volný čas u pc. Vlak nám neujel, jen jsme místo pendolina sedli do couraku.

  3. #13
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    A proto se nám na zakena, který byl teď několikrát po sobě okolo 3-6h ráno sešla sotva jedna parta, že? Kdybychom hráli jak ty píšeš 24/7 tak jsme tam snad všichni..
    Jestli to spíš nebude tím jak ten čas ingame umíte využít ;-)

    BTW Já tu nikoho neurážím tak se i ty prosím chovej slušně
    honis si tu ego nad nekym kdo hraje relax a je mu to cca jedno?
    [b]Royal Elmore --> [color=#FF0000]Terra [/color]--> Blade Dancer[/b]
    [b]R.I.P DE --> [color=#FF0000]Waskl ( Soul of Destiny ) [/color][/b]

  4. #14
    3-6h ráno mrdlo ti ? to mam problém vstát kvuli letadlu natož kvůli hře. Rip

  5. #15
    U nás na TS najdeš pár jedinců, kteří jsou schopni něco udělat až po 12té-13té hodině.

  6. #16
    asi tak sem do 17 ve worku a na akce to jaksi neni kdyz nemuzu komunikovat kubajzi este k tomu abych se choval slusne, sem dirty v clanu ganja tak si to preber. Ke clanu, ktery mel loni domluvenou s nami spolecnou ali a od prvniho dne spolecny TS pritom nas pkoval na potkani a mel v pici. NEVIM CO DO*****E CEKAS

  7. #17
    Quote Originally Posted by AndelCZ View Post
    Kubajzz: asi te zklamu. My jsme farma klan... Ironie.
    Brzo uvidis...
    Tak zatím jsem viděl jen výmluvy
    Discord: kubajz#1727

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    47
    Mě jako enemy Ganja vyhovuje.... Jsme na tom velice podobně, funguje to v jakési rovině a to že se mlátíme v couráku nás nikoho nesere.... Horší je to když přilítne namistrovanej Najbi do Shrine a honí si tam triko na postavách 72 - 76, vypekuje buffery a je u toho hrozně přísnej v allchatu...

    A v podstatě ty o Ganje víš, že nemá SC 13, epic šperky, ale chceš po nich war? Chceš free PvP boxy abys stoupal v tabulce a dokázal si, že ho máš většího než skutečně máš? #JustAsking

  9. #19
    to vanous: mě tu jen bylo slibováno, že se něco bude z vaší strany dít tak stále čekám a neberte to prosím vás nijak zle, ale čím později začnete, tím menší šance porážet top clany máte.

    A kdo jiný než právě vy byste se měli o to ucházet? Však je vás více než třeba nás a serveru by to jenom prospělo kdybyste se zapojili i vy do bojů

    #justsayin #nooffense
    Discord: kubajz#1727

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    18
    Kubajzz: tak myslim, ze ses u minuleho bauima v sobotu dockal... I na Csko v nedeli byla zabava.
    Vis ono sice nase ally ma ZERG, ale vy mate sperky a Hera...

    A neboj farmime. Par SA uz mame. Na RB chodime uz 14dni...
    Jak psal Dirty. Vetsina z nas nejsou studenti kteri maj casu habadej. Coz asi u vas je vetsina... My to hrajem for fun. Ne tryhard jako na DE17 Nach a spol. Ale vetsinou pracuji lidi ci otcove od rodin atd. Nejsme noliferi co u toho sedi v podstate 24/7.
    Aneb jak psal Nach. Welcome the real world. A to myslel L2...

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top